UudisedLG

LG uus sülearvuti on kergem kui MacBook Air

0

LG otsustas vahetult enne jaanuaris toimuvat CES 2016 tehnikamessi avalikustada mõned uued tooted, mida ajakirjanikud saavad CES’il uudistada. Elektroonikatootja avalikustas eile ühe 34-tollise nõgusa 4K ekraaniga monitori ning põneva uue sülearvuti, mis kannab nime LG Gram.

Inglise keele oskajad saavad aru, et gram tähendab inglise keeles kaaluühikut – arvuti ei kaalu küll ühte grammi, kuid on isegi MacBook Air’ist kergem. Sülearvuti kaalub 980 grammi, ning tootja sõnul on see kõige kergem sülearvuti maailmas.
LG Gram sülearvuti windows 10
LG Gram’i ekraan on 15,6-tolline, arvutit hoiab töös 6. generatsiooni Intel Skylake’i Core i5 või Core i7 protsessor ning operatsioonisüsteemiks on Microsoft Windows 10.

Täislaetud akuga saab tootja sõnul seadet ilma probleemideta kasutada kuni 7 tundi, eelmise mudeli aku kestis 5 tundi.

LG sõnul on uus Gram sülearvuti mugavuse ja produktiivsuse võtmeks, sest arvuti piisavalt võimeks ka videotöötluseks, aga samas on see väga mugav näiteks reisile kaasa võtmiseks. Müügile jõuab arvuti järgmise aasta esimestel kuudel ja hinnad algavad 1000 eurost.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uus drooniaku võimaldab lennata kuni kaks tundi

Eelmine lugu

Google Books’i uue funktsiooni abil saab e-raamatuid paremini pimedas lugeda

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised