Uudised

Meizu Pro 5 on esimene mitte-Samsungi nutitelefon, mis kasutab Exynos protsessorit

0

Lõpuks on Hiina tehnoloogiaettevõtte Meizu uus soodne nutitelefon Pro 5 ametlik. Meizu Pro 5 on esimene nutitelefon väljastpoolt Samsungi tootevalikut, mis kasutab Samsungi toodetud Exynos protsessorit.

Foto: Meizu

 

Meizu Pro 5 nutitelefon ei ole kahtlemata väike- sellel on 5.7-tolline FullHD (1080p) Super AMOLED ekraan (samuti Samsungi omand) ning tahveltelefoni hoiab töös Exynos 7420 protsessor. Viimane põhineb big.LITTLE arhidektuuril (4 tuuma 2.1Ghz’il, 4 tuuma 1.5Ghz’il) ja RAM mälu on nutitelefon 3 või 4GB sõltuvalt mudelist. Meizu Pro 5 nutitelefon saab olema väga kiire, sest sama protsessor on kasutusel ka Samsungi uusimates nutitelefonides nagu Note 5 ja S6 Edge+.

 

Sarnaselt RAM mälule on ka telefoni sisemälu erinev kahe mudeli vahel- soodsam Pro 5 omab 3GB RAM’i ja 32GB sisemälu, aga kallimal versioonil on 4GB RAM mälu ja 64GB sisemälu. Tahveltelefonil on muidugi sõrmejäljelugeja ning laadimis- ja ühenduspesana toimiv USB-C tüüpi ühendus. Rääkides laadimisest on nutitelefonil 3,050mAh’ine üsna korralik aku, mille saab täis laadida väga kiiresti. Rääkides fotograafiaomadustest on Meizu Pro 5 telefonil 21MP’line Sony IMX230 sensor koos väga täpse laseritel põhineva autofookusega. Esikaameral on 5 megapikslit. Pro 5 nutitelefonile on paigaldatud Flyme OS 5, mis on tootja enda tehtud versioon Androidist- muretseda pole vaja, sest Androidi rakendused töötavad ikka!

Foto: Meizu

Soodsam 32-gigabaidise sisemäluga Meizu Pro 5 mudel hakkab maksma soovitusliku jaemüügihinnaga umbes 400€ ning kallim mudel on vaid 450 eurose hinnalipikuga. Eeldatavasti jõuab Meizu uus tahveltelefon suurematesse riikidesse müügile Oktoobri lõpuks ning parimal juhul saavad eestlased leida Meizu Pro 5 telefoni jõulukuuse alt.

 

 

Allikas: Android Community

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Eestis jõudis müügile Samsungi uusim Galaxy Tab S2 tahvelarvuti

Eelmine lugu

Kaameratootja RED avalikustas enda soodsaima 4K videokaamera

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised