LGUudised

Metallist korpusega LG V10 osutus USAs tõeliseks müügihitiks

0

Paar kuud tagasi esitles LG New Yorgis järjekordset nutitelefoni V10. Telefoni teeb eriliseks metallist korpus tänu millele on see vastupidav ning väga ilus. Nüüd teatab LG rõõmuga, et 45 päevaga on V10 USA turul müüdud juba koguni 450 000 eksemplari. LG sõnul läheb iga päev kaubaks 10 000 V10 telefoni.

LG sõnul on enamik selle telefoni ostjaid pigem noored, ostjate vanus jääb 25 ja 34 eluaasta vahele. Meeldetuletuseks teeme põgusalt juttu V10 telefoni põhilistest omadustest.

LG V10LG V10 nutitelefoni pealt vaatab vastu 5,7-tolline Quad HD Quantum ekraan ning väike 2,1-tolline lisaekraan. Telefoni lisaekraanilt näeb teavitusi ning sealt saab muuta peamisi sätteid. Pisikese ekraani kõrval on lausa kaks esikaamerat, mis teevad mõlemad 5-megapikslisiselfie’sid, aga üks neist salvestab 120-kraadise vaatenurgaga fotosid, et kõik jääksid pildile.

Nutitelefonil on mitmed keerulise nimega militaarsed standarid, mis tagavad selle, et telefon ei lähe nii kergelt katki kui tavaliselt. Telefoniga ei tohiks väliselt midagi juhtuda, kui see kukub 1,2 meetri kõrguselt siledale maapinnale.

Pärast Ameerikas müügiletulekut tuli nutitelefon koheselt müügile ka koduturul Lõuna-Koreas, aga Euroopasse ja mujale jõuab seade müügile väidetavalt käesoleva aasta lõpuks. India kodanikud peavad kõige kauem ootama, sest Indias tuleb telefon müügile alles järgmise aasta esimestel kuudel.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Livestream hoiatab kasutajaid võimaliku andmevarguse eest

Eelmine lugu

Google muudab vana pooljuht tehase andmekeskuseks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in LG