Uudised

Microsoft käivitas ideekonkursi leidmaks HoloLensile praktiline kasutus

0

Microsoftil on juba mõnda aega olnud arenduses täiendavat reaalsust pakkuvad prillid nimega Microsoft HoloLens. Varem ja praegugi pole nende futuristliku välimusega prillidega suurt midagi peale hakata, aga tootja kuulutas välja ideekonkursi, kus huvitundjad saavad välja pakkuda enda ideid.

Microsoft HoloLens

Microsoft HoloLens

Praeguseks on huvilised välja pakkunud üle 2800 erineva idee, ideid saab välja pakkuda kuni 11. jaanuarini. Näiteks üks neist soovib kuvada toas levivaid WiFi-laineid HoloLensi ekraanidele, et saaks virtuaalselt näha enda ümber olevaid erinevaid signaale.

Esitatud ideid on internetis avalikult üleval. Konkursist huvitatud inimesed saavad enda lemmikutele lisapunkte anda. Arendusmeeskond valib jaanuaris välja kolm parimat ideed ning need lähevad Twitteris hääletusele, et välja selgitada parim idee, mis lõpuks ka teostatakse.

Kui vastav rakendus on prillidele loodud, plaanib Microsoft avada rakenduse lähtekoodi tarkvaraarendajatele, et nemad saaksid selle järgi enda äppe luua.
Microsoft HoloLens
Microsoft HoloLens peakomplekt jõuab järgmise aasta jaanuaris müügile hinnaga 3000 dollarit. Kuna prillide kogus on väike, siis näiteks stuudiod saavad soetada maksimaalselt kaks komplekti prille.

Vaata kõiki ideid siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Öösel esines rikkeid vaid kolmes Tele2 tugijaamas

Eelmine lugu

Google võib lähiaastatel tuua turule veidra välimusega nutiprillid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised