Tele2Uudised

Öösel esines rikkeid vaid kolmes Tele2 tugijaamas

0

Praeguse seisuga on kõigist Tele2 enam kui 800-st tugijamast elektrikatkestuse tõttu rivist väljas vaid kolm rannikupoolset tugijaama Hiiumaal, kuid lähedal asuvad Saaremaa-poolsed tugijaamad katavad neid.

„Ülekatvust on piisavalt ning on vaid tundide küsimus, kui ka nende kolme tugijaama töö normaalselt taastub – see oleneb Elektrilevi parandustöödest, kelle mehed praegu usinalt elektrikatkestuste likvideerimisega tegelevad,“ ütles Tele2 kommunikatsioonijuht Egle Merbach ja lisas, et ka Saaremaal on olukord stabiilne, kuna kõik elektrita tugijaamad on varustatud generaatoritega, mida täidetakse iga kolme tunni tagant bensiiniga.

Merbachi sõnul suuremaid tõrkeid ei ole esinenud, kuna Tele2-l on Eesti operaatoritest suurim mobiilside hooldusmeeskond, mis on terve nädalavahetuse jooksul kõrgendatud valves mööda Eestit laiali jaotunud ning valmis riketega tegelema.

Samuti investeeris Tele2 sel suvel 250 000 eurot uutesse generaatoritesse tugijaamades ning lisas ligi 1000 uuemat akut, mis suudavad hoida meie tugijaamad elektrikatkestuse korral töös. Tele2 hooldusjaamad on varustatud akuseadmetega, et minimeerida tormidest põhjustatud katkestusohtu.

„Lähiajal on meil plaanis soetada juurde veel 600 akuseadet,“ lisas Merbach.

„Kuna täna hilisõhtuks lubab ilmateenistus taas tormi, soovitame kõigil, eriti aga saarte ja mereäärsete piirkondade elanikel ettevaatusabinõuna laadida täis oma seadmed ning mõelda läbi, kuidas saada lähedastega ühendust mobiilside- või voolukatkestuse ajal,“ ütles Merbach.

„Samuti tuletame meelde, et hädaabinumber 112 toimib ka levi puudumisel. Ühenduse saamiseks päästeteenistusega on kõige kindlam telefonist eemaldada SIM-kaart.“

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Singapuri ülikooli õpilased valmistasid inimest kandva drooni

Previous article

Microsoft käivitas ideekonkursi leidmaks HoloLensile praktiline kasutus

Next article

Sulle võib ka meeldida...

Rohkem kategooriast Tele2