UudisedÄpid

Netflixis saab nüüd ka Windowsiga arvutisse filme & seriaale salvestada

0

Netflixi Windows 10-le tehtud rakenduse uuendatud versioonis saab filme ja seriaale ka allalaadida ilma andmesideühenduseta vaatamiseks. Sisu salvestamist seadmesse on Netflixi mobiiliäpis saanud teha juba mõnda aega, kuid nüüd ka suuremal ekraanil.

Hetkel pole allalaetavate filmide-seriaalide valik eriti lai (hetkel on peamiselt saadaval Netflixi enda filmid ja seriaalid), kuid peagi on programmiga liitumas rohkem filmitootjaid, nii et saab kõiki oma lemmiksarju vaadata ilma internetiühenduseta näiteks sülearvutist.

Hetkel allalaetava sisu nimekirja näeb Netfixist, kui klikkida üleval vasakus nurgas olevale hamburgeri menüüle, ja leides sealt lehe “Available for Download”.  Juba allalaetud sisu saab näha samast menüüst, avades lehekülje “My Downloads”. Filmide ja seriaalide allalaadimine on imelihtne: kui avada toetatud film ja vajutades allalaadimise nupule, hakkab allalaadimine pihta, ja (sõlutvalt internetikiirusest) on varsti sisu arvutis olemas.

Varsti peaks jõudma uuendatud Netflixi äpid ka Windows 10 telefonidesse ning Xbox One mängukonsoolile.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Allikas:

Allikas:

Tesla turuväärtus edestas Fordi

Eelmine lugu

Apple tellis väidetavalt miljoneid OLED-ekraane iPhone 8 jaoks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised