UudisedDroonid

Õhus hõljuv ning inimest jälitav kaamera

0

Tihtipeale juhtub nii, et tehakse midagi huvitavat mida oleks vaja filmida, kuid lihtsalt ei ole kedagi, kes seda filmiks. Kahte asja korraga ei saa ka teha ning siis jääbki tegevus jäädvustamata. Sellepärast ongi leiutatud üks huvitav vidin nimega Zero Zero Robotics.

Hõljuv droon on nii väike, et kokku voltites on võimalik see mahutada isegi pükste taskusse. Kaalu on sellel 238 grammi ja sellega on võimalik teha kõrgekvaliteetseid fotosid ning 4k resolutsiooniga videoid. Eesküljel on välk, millega saab pilte jäädvustada ka pimedas. Kaamera on 13 megapiksline, mis on päris hea nii väikse seadme kohta. Alumisel poolel on ka veidi väiksema resolutisooniga kaamera. Drooni juhtimiseks on vaja vaid oma nutitelefoni ning vastavat äppi. Lennata on võimalik kuni 7 minutit. Pildi stabiliseerimiseks on Zero Zero’l ka pildistabilisaator.

Kuid drooniga siseruumides sõita on päris ohtlik? Pöörlevad tiivikud võivad ju midagi ära lõhkuda või kellelegi viga teha. Selle jaoks on masinale ümber ehitatud plastikust kaitse, mis ei luba millelgi tiivikute vahele sattuda.

Hetkel on toode veel arendusjärgus ja poelettididele jõudnud pole.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Telia panustab uue TV-versiooni arendamisse

Eelmine lugu

Kuidas valida uut pesumasinat?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised