Uudised

Olympus E-M10 II hübriidkaamera on väike, aga võimalusterohke

0
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Olympusel on olnud töökas 2015 aasta. Ettevõte on valmistanud E-M5 Mark II hüriidkaamera ja  Air nimelise kaamera nutitelefonile. Olymusel on olnud tootevalikus üsna mitmeid erinevaid erineva hinnaga kaameraid. Täna avalikustas Olympus enda uue OM-D E-M10 II hübriidkaamera, mis on suunatud alustajale fotohuvilisele. Kaameral on 16-megapiksline Live MOS (Micro Four Thirds) sensor, 8.5 kaadrit sekundis sarivõte, 3-tolline kallutatav LCD ekraan,ning viimaseks viiteljeline stabilsaator kere sees. Nii korralikku stabilisaatorit on varem pandud vaid kõvasti kallimate OM-D mudelitele nagu E-M1 ja E-M5 II. Uuel E-M10 kaameral on sammuti WiFi ja NFC tugi, millega saab peale pildistamist pilte kohe jagada. Kahjuks Olymuse uus kaamera salvestab maksimaalselt 1080p FullHD videot kuni 60 k/s. Nendele, kes soovivad 4K videot salvestada jääb see kaamera lahjaks.

E-M10 II elektrooniline pildiotsija on suurepärane- sellel on lausa 2,36 miljonit pildipunkti.

Olympuse E-M10 II hübriidkaamera pole küll veekindel ja sellel pole kõiki parimaid tehnilisi näitajaid aga selle umbes 700€ eest ei oleks see paha ost.

 

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Microsoft avalikustab oktoobris terve hunniku uusi seadmeid?

Eelmine lugu

Microsoft tegi võimalikuks telefoniga 3D skännimise

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised