Uudised

Philipsi uued Hue lambipirnid kuulavad häälkäsklusi

0

“Muutu punaseks! Pane magamistoa tuled kustu! Lülita välja eluta valgusriba!” Need on kõigest mõned näited, milliseid häälkäsklusi saab kasutada Philips Hue Bridge 2.0 nutikate lambipirnidega. Vanemad mudelid ei toetanud häälkäsklusi, aga uued mudelid on nagu päris inimesed- nad saavad rääkimisest aru.

Apple’i uus HomeKit lahendus lubab kasutada üheskoos Philips Hue nutikaid lambipirne ja Nest klimmaseadmei koostöös Apple’i Siri nimelise personaalassistendiga.

HomeKit lahendus on üsnagi kasulik, sest erinevaid nutikodu lahendusi saab juhtida kõigest ühe nutitelefoni rakendusega. Selleks, et Nest termostaati ja Hue lambiprine juhtida peavad nad ennekõike olema ühendatud kodusesse WIFI võrku.

Selleks, et kogu süsteem toimiks, on vaja Bridge 2.0 karbikest/juhtimiskeskust.

xl_Philips-Hue-Siri-1-650-80

Kui teisi nutikodu seadmeid teil ei ole, siis alati saab kasutada Philips’i enda rakendust, mis juhib ainult kõrgtehnoloogilisi nutipirne.

Philips-Hue1 ah46a84ok3s546uajjaqj2kas4ikt258tras7z48k5758i278z8os2zx7io28x7z8i58xz

Philipsi uued Hue lambipirnid on kahtlemata väärt ostmist, sest lisaks võimalusele juhtida nutipirne sama rakendusega, millega juhite teisi nutikodu seadmeid, on väga põnevaks asjaks uute Philips Hue pirnide juures võimalus neid enda häälega juhtida. Kahjuks ei ole nutpirnid veel nii nutikaks läinud, et nad oskaksid ise välja möelda, millal tuled põlema panna ja millal mitte.

Bridge 2.0 Wifi karbike, mis juhib erinevaid nutikodu lahendusi hakkab maksma umbes 70€ ning algaja komplekt kolme Hue lambipirniga maksab umbes 200€.

Philips Hue lambipirnide turundusvideo:

 

 

 

Allikas: T3

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Tootevideod: Samsung Galaxy S7

Eelmine lugu

Mida toob endaga kaasa Android 6.0 Marshmellow?

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised