UudisedSony

Playstation 4 mängukonsoolile tulevad peagi kõrvasisesed kuularid

0

Sony andis teada, et uued PlayStation 4 kõrvasisesed kuularid jõuavad Eestis poelettidele 9. detsembril. Kõrvaklapid tulevad müügile soovitusliku jaehinnaga €89.99 ja ühilduvad erinevate seadmetega, sealhulgas PS4, PS Vita, nutitelefonid ja tahvelarvutid.

Kõrvasisestel juhtmega kuularitel on AudioShield tehnoloogia, mis vähendab ümbritseva ja soovimatu müra läbitungimist – seega võib nautida mängudemaailma ja muusikat ilma segavate faktoriteta. Müra vähendava funktsiooni jaoks on kuularitel ligikaudu 15 tundi kestev aku, mida saab laadida komplektis oleva USB-kaabliga.

PS4 earphones 1

Kõrvaklappidel on ka sisseehitatud mikrofon, mida saab kasutada PS4 konsoolil sõpradega suhtlemiseks ja nutitelefonides kõnede tegemiseks. Lisaks on seadmel nupud helitugevuse mugavaks reguleerimiseks ja kõnede vastuvõtmiseks. PS4 earphones 3

Uutel kõrvaklappidel on kolmes suuruses vahetatavad padjad ning sügavat bassiheli tekitavad 13mm elemendid. Kuulareid saab ühendada otse DUALSHOCK 4 juhtmeta pulti, nagu ka teistesse standardse kõrvaklappide pesaga seadmetesse, kaasa arvatud PS4, PlayStation Vita, nutitelefonid ja tahvelarvutid. Kerged ja kaasaskantavad kõrvaklapid omavad stiilset sinise tekstiilkattega kaablit ning sobivad kasutamiseks nii sees kui väljas. Komplektis on ka kotike nende mugavaks hoidmiseks ja transportimiseks.

PS4 earphones 2

PlayStation‘i sotsiaalsete funktsioonide nautimiseks võimaldavad kõrvaklapid mugavat suhtlust sõpradega ja võrgus mängimist.

Allikas: Playstation’i pressiteade

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Järgmisel nädalal toimub Tallinnas suur kasutajakogemuse disaini konverents

Eelmine lugu

Sony kuulutas välja A68 hübriidkaamera

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised