UudisedSony

Sony kuulutas välja A68 hübriidkaamera

0

Sony uuendas hetk tagasi enda Alpha hübriidkaameraseeriat uue kaameraga A68, millel on A-tüüpi objektiivikinnitus ja 24-megapiksliga APS-C sensor.

a68-tilt-low-large-1A68 kaamera on oma pildiotsija saanud kallimatelt mudelitelt. Pildiotsijal on OLED ekraan ning tootja sõnul on see sajaprotsendilise kaadrikatvusega. Kaamera põhiekraaniks on 2.7-tolline TFT LCD ekraan, mida on kallutatav. Sony A-seeria kaamerad on muutnud eriliseks nende läbipaistev peegel ning A68 pole mingi erand. Kaameral on “4D Fookus”, mis tähendab et tänu seadme 79-le autofookuspunktile saab väga täpselt ja kiirelt fokusseerida ka hämaras. Sarivõtet teeb kaamera kuni 8 kaadrit sekundis.

a68-front-large-1

a68-wsal70200g-image-large-1

Alpha A68-l on Exmor CMOS sensor, mille minimaalne ISO väärtus on 100 ning maksimaalne ISO väärtus saab olla kuni 25600. Kaamera suudab salvestada FullHD 1080p videot, mis on tänu heale autofookussüsteemile alati fookuses. Seadmel on seadistusfännidele mõeldes ka 10 seadistatavat nuppu. Üllataval kombel on kaamera peal ka LCD ekraan olulismate parameetrite nägemiseks, aga tavaliselt pealmist LCD ekraani sellise hinnaga kaameratel ei ole. Sony A68 kaamera jõuab poelettidele järgmise aasta märtsis ja hakkab maksma 600€. Kindlasti on vaja meeles pidada, et 600 euro eest saate vaid kaamerakere. Selleks, et pilti ka saaks teha on vaja juurde osta üks või rohkem objektiive, mille hinnad algavad paarisajast eurost.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Playstation 4 mängukonsoolile tulevad peagi kõrvasisesed kuularid

Eelmine lugu

Elisa sulgeb detsembris WAP-portaali

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised