Uudised

Refold on papist ehitatud kaasaskantav ning taaskasutatav töölaud

0

Uus-Meremaa firma Refold soovib muuta meie tööviise arvutiga. Firma uusim seismise-laud maksab 250 dollarit ning see on valmistatud papist. Tänu sellele et see on valmistatud papist, saab selle voltida kokku kaasa võtmiseks ning see on muidugi ka taaskasutatav. Nendele, kellele papist töölaud ei meeldi, on võimalik tellida ka pudust ja metallist versioon.

1,3 sentimeetri paksusest papist valmistatud laual on peal jooned, mille järgi selle saab täielikult lahti teha.

Laua juures on väga üllatavaks selle kandevõime, mis on lausa kuni 84 kg. Väidetavalt on ühe papplaua eluaeg 1-3 aastat.download

Kui päev läbi laua taga seismine pole meelepärane, siis on saadaval ka lühemad lauajalad, mis muudavad seismislaua tavaliseks töölauaks.

download (1)

Saadaval on kolm erineva kõrgusega lauda. Kõige väiksema kõrgus on 100 cm, keskmise kõrgus on 105 cm ning kõige suurema laua kõrguseks on 110 cm.

download (3)

Papist laudadel on suur miinus – need kardavad vett. See tähendab, et kohbitassi ei tohiks igaks juhuks selle laua lähedalegi viia ning vihmase ilmaga tööd teha õues ei saa, aga lisatarvikuna on saadaval 90 dollarit maksev veekindel lauakate.

Seda, kas reaalselt kellegil sellist lauda vaja läheb, jätame lugejate mõelda.

Allikas: Refold

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

USB Killer on loodud arvuti USB pesade hukkamiseks

Eelmine lugu

Riva Audio Turbo X Bluetooth kõlari arvustus

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised