Connect with us

Uudised

Ricoh avalikustas uue Theta 360- kraadiseid pilte tegeva kaamera

Avaldatud:

Ricoh Theta kaamerat kasutavad ka praegu mitmed tuntud inimesed näiteks ülikuulus fotograaf Philip Bloom.

Ricoh Theta kaamera teeb pilte kogu ümbruskonnast ning inimesest, kes kaamerat käes hoiab. Fotomaailmas kutsutakse Theta kaamerast väljuvat pilti “sperical” tüüpi pildiks. Selliseid pilt on võimalik näiteks laadida mõnda veebiprogrammi, kus on võimalik pildi sees hiirega lohistada, mis tekitab tunde, nagu oleksid ise seal kohal. Teiseks on võimalik selle kaameraga teha ringi vaadatavat videot. Vaata näidet siit.

Uus Ricoh Theta S kaamera peaks müügile jõudma oktoobris. Uuel kaameral on eelkõige parem pildikvaliteet. See suudab teha lausa kaks korda ilusamaid pilte. Teiseks oluliseks uuenduseks on objektiivi ava. Nüüd on kaameral ava 2.0, mis sobib paremini hämaras pildistamiseks.

Ricoh Theta S suudabpildistada kuni 14- megapiksliseid 360- kraadiseid fotosid ning kuni FullHD resolutsiooniga 360- kraadilist videot (30 k/s).Nüüd on võimalik korraga salvstada kuni 25- minutilist videot. Varem oli maksimumiks 5min. Tehtud pilte ja videoid saab kohe jagada üsna uuel lehel www.theta360.com. Lisaks on võimalik tehtud videod üles laadida YouTube videokeskonda, kuhu hiljuti lisandus 360- kraadiste videote vaatamise võimalus. Vaata kõiki 360- kraadiseid videoid YouTube’is siit.

Vaata eestikeelset lühitutvustusvideot originaalsest Ricoh Theta kaamerast.

Seekord on tootevalikus 5 erineva värvitooniga kaamerat. Lisaks on uued kaameramudelid kaetud rohkem kummeeritud pinnaga, et vältida käest ära libisemist.

Ricoh theta s erinevates värvitoonides

Ostukomplektis midagi erilist pole. Sealt võib leida kaamera ise, kandekoti ja USB kaabli.

Ricoh theta s ostukomplekti sisu

Üheks uuenduseks on ka WIFI mooduli muutmine. Nüüd on kaamerast telefoni piltide saatmine kuni 4 korda kiirem. Ricoh Theta S jõuab ülemaailmselt müügile oktoobris hinnaga ligikaudu 300 eurot.

Allikas: DPreview

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: