Uudised

Ricoh avalikustas uue Theta 360- kraadiseid pilte tegeva kaamera

0

Ricoh Theta kaamerat kasutavad ka praegu mitmed tuntud inimesed näiteks ülikuulus fotograaf Philip Bloom.

Ricoh Theta kaamera teeb pilte kogu ümbruskonnast ning inimesest, kes kaamerat käes hoiab. Fotomaailmas kutsutakse Theta kaamerast väljuvat pilti “sperical” tüüpi pildiks. Selliseid pilt on võimalik näiteks laadida mõnda veebiprogrammi, kus on võimalik pildi sees hiirega lohistada, mis tekitab tunde, nagu oleksid ise seal kohal. Teiseks on võimalik selle kaameraga teha ringi vaadatavat videot. Vaata näidet siit.

Uus Ricoh Theta S kaamera peaks müügile jõudma oktoobris. Uuel kaameral on eelkõige parem pildikvaliteet. See suudab teha lausa kaks korda ilusamaid pilte. Teiseks oluliseks uuenduseks on objektiivi ava. Nüüd on kaameral ava 2.0, mis sobib paremini hämaras pildistamiseks.

Ricoh Theta S suudabpildistada kuni 14- megapiksliseid 360- kraadiseid fotosid ning kuni FullHD resolutsiooniga 360- kraadilist videot (30 k/s).Nüüd on võimalik korraga salvstada kuni 25- minutilist videot. Varem oli maksimumiks 5min. Tehtud pilte ja videoid saab kohe jagada üsna uuel lehel www.theta360.com. Lisaks on võimalik tehtud videod üles laadida YouTube videokeskonda, kuhu hiljuti lisandus 360- kraadiste videote vaatamise võimalus. Vaata kõiki 360- kraadiseid videoid YouTube’is siit.

Vaata eestikeelset lühitutvustusvideot originaalsest Ricoh Theta kaamerast.

Seekord on tootevalikus 5 erineva värvitooniga kaamerat. Lisaks on uued kaameramudelid kaetud rohkem kummeeritud pinnaga, et vältida käest ära libisemist.

Ricoh theta s erinevates värvitoonides

Ostukomplektis midagi erilist pole. Sealt võib leida kaamera ise, kandekoti ja USB kaabli.

Ricoh theta s ostukomplekti sisu

Üheks uuenduseks on ka WIFI mooduli muutmine. Nüüd on kaamerast telefoni piltide saatmine kuni 4 korda kiirem. Ricoh Theta S jõuab ülemaailmselt müügile oktoobris hinnaga ligikaudu 300 eurot.

Allikas: DPreview

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsungi uus vidin paneb teleri kinni kui vaataja magama jääb

Eelmine lugu

Google StreetView lehele saab nüüdsest laadida enda 360- kraadiseid pilte

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised