Foto: Domas Mituzas (Flickr:com) / CC
Uudised

Saabuva neljapäeva hilisõhtul on mitmete kodulehtede töödes katkestused

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Seoses sellega, et Elkdata OÜ (Veebimajutus) vahetab neljapäeva öösel vahemikus 22:00-22:30 välja oma Elioni serverikeskuses olevate serverite backplane riistvaralised komponendi, on mitmete Veebimajutus.ee lehel majutatud veebilehtede töödes katkestused, mis tähendab et osa sellest asjast kui mitte kogu pool tundi ei ole võimalik kodulehte näha ega sinna midagi üles laadida. Kodulehel eelnevalt paigaldatud sisuhaldustarkvara (näiteks WordPress) koos kõigi failidega jääb alles ja samuti jäävad alles kõik muud kodulehe failid ning peale eelnimetatud pooletunnist perioodi on kõik kodulehe osas endine.

Kuna TehnikaPilk.ee lehekülg asub samuti Veebimajutuse serveris, siis on ka käesoleva veebilehe kasutus häiritud neljapäeva õhtul.

Kui hooldustööd hõlmavad ka Sinu kodulehte, siis peaks olema veebimajutuse teenuse tellijale saabunud e-kiri teatega plaanilistest hooldustöödest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: