Connect with us

Samsung

Samsung annab aru: mis toimub Note7 telefonide akudega ja mis telefonidest saab?

Avaldatud:

Viimastel päevadel on palju küsimusi tekitanud juhtumid, kus Samsungi uusimad Note7 telefonid on klientidel süttinud põlema vigase akukomponendi tõttu.

Samsung Eesti mobiilidivisjoni juht Antti Aasma kommenteeris olukorda:

“1. septembri seisuga ­oleme teadlikud 35 ju­htumist üle maailma n­ing koos varustajateg­a oleme läbi viimas p­õhjalikku uuringut, e­t tuvastada, kas turu­l on müügil teisigi v­õimalikke defektse ak­uga seadmeid. Baltiku­mis ei ole seni tuvas­tatud ühtegi säärast ­juhtumit. Lisaks pole­ Samsungile teadaolev­alt ükski inimene tek­kinud intsidendi tõtt­u viga saanud. Kuna t­arbijate turvalisus o­n meie jaoks ülimalt ­oluline ning sääraste­sse juhtumitesse suht­ume täie tõsidusega, ­on Samsung Galaxy Not­e7 müügi ajutiselt pe­atanud.

Note7 telefonid I Foto: Samsung

Note7 telefonid I Foto: Samsung

Galaxy Note7 tavamüüg­i algus Baltikumis on­ edasi lükkunud oktoo­brisse. Täpse kuupäev­a avaldame niipea kui võimalik.

Eeltellimuste kaudu j­uba kasutajateni jõud­nud uued Galaxy Note7 telefonid vahetab Sa­msung järgnevate näda­late jooksul välja. S­elle ajani on Note7 v­ärsketel omanikel või­malik lasta oma telef­oni kontrollida Samsu­ngi ametlikes kliendi­teeninduspunktides.

Juba tarbijateni jõudnud seadmete arv Baltikumis on väga väike­võrreldes kogu eeltel­limuste käigus soetat­ud seadmete arvuga. T­arne telefoni eeltell­ijatele, kes pole oma­ seadet veel kätte sa­anud, on esialgu edas­ilükkunud. Uuest tarn­eajast annab Samsung ­teada nii pea kui või­malik. Tarbijatel on ­võimalus jääda kas uu­t tarnet ootama või k­üsida raha tagasi.

Meil on väga kahju te­kkinud ebamugavuste p­ärast, kuid kirjeldat­ud toimingud on vajal­ikud, et saaksime tar­bijatele jätkuvalt pa­kkuda kõrgkvaliteetse­id tooteid.Töötame o­ma partneritega külg ­külje kõrval, et sead­mete väljavahetamispr­otsess kulgeks võimal­ikult sujuvalt ja tõh­usalt. Oleme tänuliku­d mõistva suhtumise e­est ning edasise info­ osas palume varuda p­isut kannatust.”

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikad: 1, 2

Reklaam
3 kommentaari

Samsung

Samsung kinnitas: Galaxy Note7 on varsti (Lõuna-Korea) poelettidel tagasi

Avaldatud:

Kui hiljuti kirjutasime, et varsti on Note7 nutitelefonid ilmselt Lõuna-Koreas uuesti müügil, oli tegu pigem kõlakaga. Nüüd teatas aga Samsung ametlikult, et Note7 Fan Edition (mitte ‘Fandom Edition’, nagu varem kirjutasime) mudelid jõuavad Lõuna-Koreas müügile 7. juulil.

Telefon on läbinud väikse uuenduskuuri aku osas, et vältida varasemalt kõigile tuttavaid põlema süttimisi vigase akukomponendi tõttu. Aku on uuendatud mudelitel väiksem – see mahutab 3200 mAh-d ja on läbinud Samsungi 8punkti testimise.

Uuendatud Note7 mudelitele on sisse poogitud Samsungi virtuaalassistent Bixby, mille juhtimiseks paraku füüsilist nuppu pole, nagu S8 mudelitel. Kõik muu on identne originaalse Note7-ga: telefonil on 5,7-tolline ekraan, Exynos 8890 Octa protsessor, Mali-T880 MP12 graafika, 4GB operatiivmälu ning 12 ja 5 megapikslised kaamerad.

Samsung plaanib Lõuna-Koreas müüki paisata 400 000 Note7 Fan Edition telefoni ning ühe telefoni hind saab olema umbes 600 eurot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Samsung

Samsung Galaxy Note8 tuleb kahe kaameraga

Avaldatud:

Selline võib tulla Note 8

Galaxy Note 8 avalikkuse ette toomine on jõudmas üha lähemale, iga päevaga tuleb üha enam ka lekkinud pilte ja infokilde uuest seadmest, nagu alati. Viskame pilgu peale, milline tuleb arvatavasti uus Note8.

Kõlakaid on viimasel ajal olnud uue Note’i kohta palju ning väga selget pilti uuest telefonist ei saa, kuna üks allikas väidab, et tuleb ühte moodi ja teine väidab, et tuleb teistsugune. Sõrmejäljelugeja kohta arvati vahepeal, et tootja peidab selle ekraani alla, nagu tuleb väidetavalt iPhone 8-l, kuid tundub, et siiski jääb see telefoni taha kaamera kõrvale – sinna, kus sõrmejäljelugeja on ka S8-l.

Note8 saab kahtlemata olema üks võimsamaid nutitelefone üldse. Lekete kohaselt saab Note8 vastavalt regioonile Snapdragon 835 või Exynos 8895 protsessori, 3300 mAh mahutavusega aku, 6 GB operatiivmälu, kaks 16 MP tagakaamerat, 6,3-tollise Super AMOLED ekraani ning kõik see tuleb arvatavasti 1000-eurose maksumuse juures.

Täpset aega, mil uut tipptelefoni esitletakse, pole veel kindel, kuigi info viitab hetkel selle poole, et see juhtub septembri keskel.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: BGR

Jätka lugemist

Samsung

Note 7 tuleb tõenäoliselt peagi tagasi müügile

Avaldatud:

Sanmsung Galaxy Note7 nutitelefon

Samsung plaanib palju pahandust tekitanud Note7 nutifone uuesti müüma hakata. Uuesti müüki saabuvad telefonid on ohutud (väidetavalt) ja need hakkavad kandma Note7 FE (ehk Fandom Edition ehk n-ö fänniversioon) nimetust.

Eelmisel aastal ligi 3 miljonile eeltellijale tarnitud telefonid kutsuti tagasi, kuna vigase akukomponendi tõttu kippusid telefonid ülekuumenema ja seeläbi põlema süttima.

Galaxy Note7 FE mudelid saavad pisut teised komponendid kui originaalil – et vältida süttimist. Need jõuavad 7. juulil Lõuna-Koreas müügile, väidab The Wall Street Journal. Kahjuks pole teada, kas telefon on saabumas müügile ka teistesse riikidesse ning milline saab olema seadme hind.

Ehkki Samsungi on korduvalt palunud kõigil Note7 omanikel telefonid tagastada muu telefoni või raha vastu, pole mitmed kasutajad seda sellegipoolest teinud – põhjus võib olla selles, et Note7 mudelite väärtus kasvab üsna suureks, sest need on muutumas harulduseks. Uus versioon aga võib panna praegusedki Note7 omanikud oma telefone tagastama, sest saab põhimõtteliselt samasuguse telefoni, lihtsalt tuleohutuma.

Loe siit Note7 nutitelefoni kohta lähemalt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: WSJ

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: