UudisedSamsung

Samsung avalikustas 360-kraadilisi videoid ja fotosid salvestava kaamera

0

Samsung avalikustas pühapäeval, 21. veebruaril Barcelonas toimunud Mobile World Congress messil uue Samsung Gear 360 kaamera.

Tegemist on innovaatilise kaameraga, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti luua, vaadata ja jagada 360-kraadilise vaatega videoid ja fotosid. Uue kaameraga saab luua virtuaalset reaalsust ja kogeda seda spetsiaalse Gear VR-peakomplekti abil.

Samsung Gear 360 on varustatud kahe kalasilm-objektiiviga, millel mõlemal on 15-megapikslised pildiandurid. Need võimaldavad kasutajal jäädvustada kõrge resolutsiooniga (3840 x 1920) 360-kraadilise vaatega videoid ja toetavad samuti 30-megapiksliseid fotosid. Kaameraga on võimalik teha ka 180-kraadiseid lainurkvideoid ja pilte, kasutades vaid üht objektiivi poolt. Gear 360 kaamerat saab luua (täis)panoraamvideoid mis tahes ajal – seadmel on tundlikud Bright Lens F2.0 objektiivid, mis loovad kõrge resolutsiooniga kujutisi ka hämaras valguses.

Gear-360_KV_01Kerge ja kompaktne, kerakujulise disainiga Gear 360 kaameral on parimad kaasaskantava seadme omadused, mis võimaldavad filmida liikumise pealt või siseruumides toimuvat tegevust. Kaameral on kasutajasõbralik statiiv ja seda saab kasutada paljude turul saadaval olevate lisatarvikute ning alustega.

Kui Gear 360 sünkroonida Samsungi nutitelefoniga, on kasutajatel võimalik näha salvestatavat sisu eelvaadet reaalajas salvestamise ajal. Samuti kuvab Gear 360 automaatselt filmitud sisu, et kasutaja saaks seda vaadata ja salvestada oma nutitelefoni või üles laadida ja jagada otse sotsiaalmeedia kanalites, sealhulgas Facebookis, YouTube’is ja Google Street View’s.

20160221UEWZK2DPKKA77XLRKD2B3XXCTõelise 360-kraadise vaatamiselamuse saamiseks võivad kasutajad vaadata enda loodud videoid Gear VR-peakomplekti abil. Kõik need funktsioonid on saadaval spetsiaalsete mobiilirakenduste abil, mida saab alla laadida Galaxy Apps, Google Play ja PC software’ist, mis pakuvad võimalusi materjali põhjalikumaks töötlemiseks. 

Gear 360 ühildub valitud Samsung nutitelefonidega, sealhulgas äsja turule tulnud Galaxy S7 ja Galaxy S7 edge, Galaxy S6 +, Note5, Galaxy S6 edge ja Galaxy S6-ga. Tellides uue Galaxy S7 või S7 edge’i enne 6. märtsi annab Samsung kõigile ettetellijatele tasuta kaasa Gear VR virtuaalreaalsusseadme.

Gear 360 tuleb valitud riikides turule 2016. aasta teises kvartalis. Hind on veel teadmata. 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

MWC 2016 mobiilimessil nägid ilmavalgust Sony uued X-seeria nutitelefonid

Eelmine lugu

Oppo uus kiirlaadimine võimaldab nutitelefoni aku täis laadida 15 minutiga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised