SamsungUudised

Samsung esitles uut Chromebooki ja uuendaud hübriidarvutit TabPro S

0
Foto: Samsung

Samsung esitles mõned päevad tagasi kahte uut kaasaskantavat arvutit – uuendatud tahvel- ja sülearvuti hübriid TabPro S ning uus Chromebooki sülearvuti, millel on uuendusena Note-telefonides tuntuks saanud S-Pen’i laadne puutepliiats.

Chromebook Pro – kvaliteetne ja mugav arvuti väikse hinnaga

samsuung chromebook pro 854265946597256956528754850426952659
Samsung Chomebook Pro on umbes 500 eurot maksev õhuke ja väike 12.3-tollise ekraaniga sülearvuti, millel on Chromebookile omaselt operatsioonisüsteemiks Chrome OS, kus saab kasutada erinevaid Androidi rakendusi, kuid Windowsile eksklusiivseid programme ja mänge arvutis kasutada ei ole võimalik.

Kui on soov kasutada arvutit loomingulisteks tegevusteks – näiteks kirjutamiseks ja joonistamiseks, siis selleks on arvuti justkui loodud, kuna ekraan on väga hea pildiga (2400x1600p), ekraan on puutetundlik ja saab kasutada S-Pen’i joonistamiseks, ning sülearvutit on ka mugav kaasa võtta ja kasutada, sest ekraani saab suures ulatuses pöörata – niimoodi saab selle muuta põhimõtteliselt tahvelarvutiks.

Chromebook Pro-l on sees kuuetuumaline protsessor, 4 GB muutmälu ja 32 GB sisemälu failide jaoks. Lisaks sellele, et arvuti näeb kvaliteetne välja, on see ka päriselt kvaliteetne a kerge ka. See kaalub umbes 1 kg. Ühenduste osas on sel loomulikult Wi-Fi, aga ka kaks USB C pesa ning üks SD-mälukaardipesa.

Saadavuse kohta pole Samsung veel midagi öelnud. Ameerika Ühendriikides algas eeltellimine, kuid Euroopa kohta info puudub.

Galaxy TabPro S – uus värvitoon ja rohkem jõudlust

samsungi uus TabPro S hübriid kuldne

Kes tehnikamaailmaga hästi kursis on, ilmselt mäletavad, et Samsung juba pool aastat tagasi esitles Galaxy TabPro S tahvelarvutit, mille saab klaviatuuri lisamisel muuta justkui sülearvutiks. Nüüd avalikustas tootja pisut võimsama mudeli, mida saab ka uues värvitoonis.

Lisandunud värvitoon on kuldne. Nüüd on uuemal mudelil 8 GB muutmälu ja 256 GB mahuga SSD-seade.  Rohkem uuendusi polegi.

Endiselt on alles sama 12-tolline Super AMOLED Full HD ekraan, 2.2 Ghz Intel M3 protsessor ning 5-megapikslised kaamerad.

Lisaseadmete ühendamiseks on üks tavapärane USB-pesa ning laadimiseks USB-C pesa. Uuem kuldset värvi mudel hakkab maksma umbes 1000 eurot, aga vanema hind on umbes 800. Ka selle mudeli saadavuse kohta Eestis informatsioon puudub, kuigi on lubatud vanema versiooni saabumist.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

15. oktoobril leiab aset järjekordne kodumaine MängudeÖÖ üritus

Eelmine lugu

Apple’il on varuplaan olemas: kui uus kodunupp ei toimi korrektselt, ilmub ekraanile asendus

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Samsung