Connect with us

Uudised

Samsung Galaxy s7 ja s7 edge nutielefonide arvustus

Avaldatud

kuupäeval

Samsung tõi hiljuti välja uued kõige kõigemad nutitelefonid Galaxy S7 ja S7 edge, mis näevad välimuselt välja peaaegu identsed mullustega. Väljast vaatades on ainsad erinevused palju väiksem kaamerakühm ning telefonide tagumised ääred on kumeramad, et nad istukisid paremini kätte.

Põhilisi uuendusi on kõigest kolm

Esiteks on telefonile tagasi toodud üleelmiselt tippmudelilt ehk Galaxy S5-lt mälukaardipesa, mis kulub marjaks ära, kui on eesmärgiks telefoniga jäädvustada suurtes kogustes 4K videoklippe või telefonis hoiustada multimeediat, mis vajab tohutult ruumi.

Teiseks uuenduseks on kaamera, mis oleks paberite järgi justkui mitu generatsiooni langenud 16 megapikslilt 12-le, kuid nagu samsung rõhutab, megapikslite arv pole kõige olulisem. Kõige olulisem on pikslite suurus, mida on oluliselt uue mudeli puhul parandatud. Tänu sellele saab jäädvustada tunduvalt paremaid pilte hämaras.Samsung Galaxy S7 restoran telefon (7 of 11)

Kolmandaks ja ka viimaseks märgatavaks uuenduseks on IP 68 sertifikaat, mis tähendab seda, et uued s7 seeria telefonid on kuni meetri sügavuses magevees veekindlad, mis on igati kiiduväärt omadus iga telefoni puhul, eriti siis kui seade on muudetud veekindlaks seestpoolt, nagu S7 mudelid, mis tähendab et väljast polegi aru saada et tegu on veekindla telefoniga.

Kaks uuendust on veel, mis ei pruugi kõigile isegi tuntavad olla. Uued telefonid on Samsungi sõnul pea poole kiiremad ja võimsamad, mis reaalsuses nii on, kuid ka eelmised mudelid olid väga võimekad ja said kõige jooksutamisega hakkama, mistõttu ei pruugi tavakasutuses vahest aru saada. Koos võimsama protsessoriga on telefonis ka uudne vesijahutussüsteem, mis tõepoolest suudab telefoni hoida mitte nii kuumana, kui mängida graafiliselt nõudlikke mänge ja seadet aktiivselt kasutada.

Ja viimaseks uuenduseks on uus väike nupp mängude nurgas. Kui mängimise ajal seda vajutada, ilmub ekraanile väike menüü, kuidas enda mänguelamust paremaks muuta või seda teistega jagada. Näiteks saab enda mängimist salvestada videona, teha sellest pilte ning deaktiveerida teelfoni puutetundlikud nupud, kui nendele kipuvad sõrmed kogemata pihta minema.

samsung galaxy s7 (17 of 25)

Samsungi uued galaxy S7 ja S7 edge on kindlasti ühed maailma parimad nutitelefonid, mis iial tehtud, aga hetkel pole mõtet poodi tormata eelmist S6 või S6 edge’i välja vahetama, sest S7 mudelite hinnad on veel päris kõrged ja näiteks poole aastaga langevad need kindlasti märgatavalt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Sisuturundus

CEBIT tuleb taas, nüüd uues kuues

Avaldatud:

CEBIT 2012. Foto: Gunnar Wrobel / CC

Mis tuleb eestlasele esimesena meelde, kui mõelda Saksamaa peale? Autod, õlu, vorst? Midagi olulist on veel – suur infotehnoloogia mess CEBIT, mis toimub vahemikus 11-16 juuni. See on läbinud mahuka uuenduskuuri, muutunud on nii sihtgrupp, sisu kui värv.

Neile, kes on tehnoloogiaalaseid uudiseid jälginud, on ilmselt meelde jäänud sellised messid nagu CES või MWC, kuid nende kõrval ei maksa unustada ka suurema külastajatearvuga CEBIT-it. Seda külastas möödunud aastal ligi 200 000 inimest.

CEBIT 2018 katab äri, valitsuse ja ühiskonna digitaliseerimist iga võimaliku nurga alt. Messilt võib leida nii väljapanekuid, konverentse kui ka võrgustike loomist.

Alates eelolevast korrast on messil neli suunda:

  • d!conomy – seitsmes hallis saab tutvuda digitaalse transformatsiooni ning selle trendidega, koguda inspiratsiooni ning äri teha;
  • d!tec – tuleviku tehnoloogiad, alustades immersiivsete tehnoloogiatega, blokiahelaga, tehisintellektiga ja lõpetades liitreaalsusega;
  • d!talk – konverentsid ja töötoad tunnustatumate digitaalajastu liidritega;
  • d!campus – esitlused, elav muusika, tänavatoit – see on uutmoodi suhtlus teiste asjatundjatega.

Soodushinnaga messipileti saab vormistada siin. Sooduskood: PH3S2cNv8r.

Messipileteid saab soetada ka Saksa-Balti Kaubanduskojast:
Tel: +372 6276 944
E-mail: [email protected]

NB! Pileti hind tõuseb alates 28. maist.

Rohkem infot CEBIT-i kohta leiab veebilehelt www.cebit.de

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Täna 13 aastat tagasi laeti üles esimene YouTube’i video

Avaldatud:

23. aprillil 2005 laadis YouTube’i kaasasutaja Jawed Karim oma äsja loodud videokeskkonda üles selle kõige esimese video – 18-sekundilise San Diego loomaaias filmitud klipi.

Kuigi video ise on hästi lihtne, näidates taustaks elevante, siis sellel oli suur mõju loodud veebiplatvormi edasisele arengule.

„Pärast kõige esimest klippi hakkas YouTube’i populaarsus hüppeliselt kasvama ning on praeguseks jõudnud nii kaugele, et selles keskkonnas vaadatakse iga päev umbes viis miljardit videot,“ ütles Tele2 Eesti klienditeenindusdirektor Sirli Seliov.

Seliov toob välja mõned põnevamad faktid YouTube’i kohta:

YouTube’i keskkonnas vaadatakse ligi 1 miljard tundi sisu iga päev.

  • Kõige enam vaadatud video on Luis Fonsi ja Daddy Yankee lugu Decpacito, mida on tänaseks vaadatud kokku üle viie miljardi, täpsemalt 5 068 980 605 korda.
  • PSY – Gangnam Style oli põhjus, miks YouTube’il tuli ümber teha vaatamiste numbri loendamine. Enne seda oli võimalik vaatajanumbreid koguda ühele videole kuni 2 147 483 647 ehk üle 2,4 miljardi, kuid Gangnam Style oli sedavõrd populaarne, et purustas esialgse vaatamiste piirangu ning tänaseks on antud videot vaadatud juba 3,1 miljardit korda.
  • Korraga veedetakse YouTube’is keskmiselt 40 minutit.
  • 62 protsenti videokeskkonna kasutajatest on mehed ning nende lemmikvideoteks on jalgpall ja strateegiamängud.
  • YouTube’il on üle 30 miljoni aktiivset kasutajat iga päev; ühes kuus külastab lehte umbes 1,53 miljardit kasutajat.

Kõige esimene YouTube’i video on nähtav siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: