Uudised

Samsung Galaxy s7 ja s7 edge nutielefonide arvustus

0
Fotod: Andri Koolme

Samsung tõi hiljuti välja uued kõige kõigemad nutitelefonid Galaxy S7 ja S7 edge, mis näevad välimuselt välja peaaegu identsed mullustega. Väljast vaatades on ainsad erinevused palju väiksem kaamerakühm ning telefonide tagumised ääred on kumeramad, et nad istukisid paremini kätte.

Põhilisi uuendusi on kõigest kolm

Esiteks on telefonile tagasi toodud üleelmiselt tippmudelilt ehk Galaxy S5-lt mälukaardipesa, mis kulub marjaks ära, kui on eesmärgiks telefoniga jäädvustada suurtes kogustes 4K videoklippe või telefonis hoiustada multimeediat, mis vajab tohutult ruumi.

Teiseks uuenduseks on kaamera, mis oleks paberite järgi justkui mitu generatsiooni langenud 16 megapikslilt 12-le, kuid nagu samsung rõhutab, megapikslite arv pole kõige olulisem. Kõige olulisem on pikslite suurus, mida on oluliselt uue mudeli puhul parandatud. Tänu sellele saab jäädvustada tunduvalt paremaid pilte hämaras.Samsung Galaxy S7 restoran telefon (7 of 11)

Kolmandaks ja ka viimaseks märgatavaks uuenduseks on IP 68 sertifikaat, mis tähendab seda, et uued s7 seeria telefonid on kuni meetri sügavuses magevees veekindlad, mis on igati kiiduväärt omadus iga telefoni puhul, eriti siis kui seade on muudetud veekindlaks seestpoolt, nagu S7 mudelid, mis tähendab et väljast polegi aru saada et tegu on veekindla telefoniga.

Kaks uuendust on veel, mis ei pruugi kõigile isegi tuntavad olla. Uued telefonid on Samsungi sõnul pea poole kiiremad ja võimsamad, mis reaalsuses nii on, kuid ka eelmised mudelid olid väga võimekad ja said kõige jooksutamisega hakkama, mistõttu ei pruugi tavakasutuses vahest aru saada. Koos võimsama protsessoriga on telefonis ka uudne vesijahutussüsteem, mis tõepoolest suudab telefoni hoida mitte nii kuumana, kui mängida graafiliselt nõudlikke mänge ja seadet aktiivselt kasutada.

Ja viimaseks uuenduseks on uus väike nupp mängude nurgas. Kui mängimise ajal seda vajutada, ilmub ekraanile väike menüü, kuidas enda mänguelamust paremaks muuta või seda teistega jagada. Näiteks saab enda mängimist salvestada videona, teha sellest pilte ning deaktiveerida teelfoni puutetundlikud nupud, kui nendele kipuvad sõrmed kogemata pihta minema.

samsung galaxy s7 (17 of 25)

Samsungi uued galaxy S7 ja S7 edge on kindlasti ühed maailma parimad nutitelefonid, mis iial tehtud, aga hetkel pole mõtet poodi tormata eelmist S6 või S6 edge’i välja vahetama, sest S7 mudelite hinnad on veel päris kõrged ja näiteks poole aastaga langevad need kindlasti märgatavalt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Nexus 6P nutitelefoni arvustus

Eelmine lugu

TOP 5: Samsung Galaxy S7 (edge) nutitelefoni nipid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised