Äpid Samsung Uudised

Samsungi S Health rakendus on nüüdsest saadaval kõigile Android seadmetele

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Üks parimaid fitness rakendusi Androidile on pikka aega olnud Samsungi rakendus nimega S Health. S Health on varem kättesaadav olnud vaid Samsungi nutitelefonidele, aga nüüdsest saavad enda aktiivsust jälgida ka teiste tootjate nutitelefone omavad inimesed.

Alates käesoleva aasta algusest jõudis Samsungi S Health rakendus Google Play rakendustepoodi. Varem oli S Health saadaval, vaid kindlatele Android 5.0 operatsioonisüsteemiga Samsungi nutitelefonidele, aga nüüdsest on rekendus saadaval kõikidele vähemalt Android 4.4 KitKat operatsioonisüsteemiga nutitelefonidele.

S Health rakendusel on üsna mitmeid funktsioone. Näiteks saab üldist aktiivsust jälgida ja näha erinevat infot ümbritseva kohta (sh UV indeksi näidik ning õhunäidik). Muidugi on võimalik lisada kindlaid eesmärke iseendale, et need kindla ajaga ära teha.

Selleks, et näha S Health’i kõiki funktsioone ning ise järgi proovida, tuleb suunduda Google Play rakendustepoodi ning sealt S Health endale alla laadida.

google-play-logo

Vajuta Google Play nupule, et lähemalt uurida.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Reklaam

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: