ÄpidUudised

Skype rakendus jõudis Android nutikelladeni

0

Android Wear tarkvaraga nutikellad on väga toredad teadete kiireks nägemiseks aja kellaaja vaatamiseks ning telefonikõnede pidamiseks, aga kes ikka peab 2015. aastal tava-telefonikõnet?

Skype sai inimeste vajadustest aru ning tõi välja Skype uuenduse numbritähisega 6.4, mis lisab nutikelladele toe pidada Skype internetikõnesid (seda muidugi interneti olemasolul).

Skype’i uhiuue nutikelladele suunatud rakendusega saab otseloomulikult vaadata ja vastata sõnumitele otse randmelt, kasutades sõnad-tekstiks funktsiooni ning rakendusest ei puudu kõige olulisem omadus- (video)kõnede pidamine ilma telefoni taskust väljavõtmata. Sõnumites on võimalik kasutada erinevaid emoji nägusid ning rakendusega on võimalik kohe enda joonistatud pilt saata enda vestluskaaslasele.

Skype rakendus Android Wear nutikellale

Nutikellaga pole just mugavaim kõneleda, aga alati on võimalus kasutada Bluetooth kõrvaklappe. Skype’i sõnul toimib uus rakendus vaid loetud nutikelladega nagu Moto 360, Huawei Watch, LG Watch Urbane ja ASUS ZenWatch. Seda, kas Skype’i nutikellarakendus teistel nutikelladel toimib, pole hetkel teada, aga seda saab alati järgi proovida 🙂 .

 

 

Allikas: Skype

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Facebook hakkab pagulaslaagritele internetti pakkuma

Eelmine lugu

Microsoft tegi enda soodsa VR peakomplekti nagu Google Cardboard

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Äpid