UudisedEesti

Starshipi pakirobotid hakkavad pitsasid inimestele viima Hollandis ja Saksamaal

0

Eesti kullerrobotite tootja Starship Technologies teatas 30. märtsil koostöö alustamisest pitsatööstuse liiderettevõttega Domino’s Pizza Enterprises. Starshipi robotid hakkavad pitsasid kohale toimetama valitud linnades Saksamaal ja Hollandis, Domino’s esinduste ühemiilise raadiuse sees.

Domino’s Pizza Enterprises on Domino’s Pizza kaubamärgi suurim volitatud edasimüüja, mis teeb sadu tuhandeid tarneid iga päev rohkem kui 2000st kauplusest seitsmel turul. Starship teeb koostööd Domino’s robootika üksusega.

„Meil on Domino’sega sarnane nägemus vajadusest pidevalt parandada tarbijate kasutusmugavust. Domino’s pitsad on väga maitsvad ja meie robotite abil saame tarbijale tagasi anda kalleimat luksukaupa – aega – mida ta suudab nüüd paremini juhtida,“ sõnas Starship Technologies tegevjuht Ahti Heinla.

Don Meij, Domino’s Grupi juhi ja tegevdirektori sõnul on koostöö nende ettevõtte ja Starship Technologies vahel järgmine samm robotite abil tehtavate pitsatarnete igapäevaseks reaalsuseks muutmisel.

“Oleme ülemaailmne ettevõte ning huvitatud innovaatiliste tehnoloogiliste lahenduste kasutamisest kõikidel meie turgudel. Oleme põnevil Starshipiga koostöö tegemisest, sest see toob meid sammu võrra lähemale robotkullerite kasutamisele argises äritegevuses. Robotkullerid täiendavad meie praeguseid tarnevahendeid nagu autod, motorollerid ja e-rattad. “Meie järgmise 5-10 aasta kasvuplaanide juures ei oleks meil selliste alternatiivideta lihtsalt piisavalt kuller-juhte.“

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Huawei esitles Eestis uut P10 telefoni koos fotonäitusega

Eelmine lugu

TOP 5: tänavused tehnoloogiaalased aprillinaljad

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised