Connect with us

Käed küljes

Huawei esitles Eestis uut P10 telefoni koos fotonäitusega

Avaldatud:

29. märtsil tutvustas Huawei Eestis uut P10 nutitelefoni. Selleks loodud erilise fotonäituse kõik teosed on tehtud uue telefoni topeltkaameraga ning fotode autoriteks olid Eesti oma tuntud näod: staarfotograaf Ardo Kaljuvee, lauljatar Getter Jaani ning Eesti parim BMX trikirattur Bert Ribul.

„Mulle meeldis juba P10 eelkäija Huawei P9, kuna seal olid olemas head võimalused uduse taustaga piltide tegemiseks. P10 pakub nüüd ka võimalust tuua see efekt üle inimestest tehtavatesse piltidesse. Tulemus on see, et kõik inimesed, kellele ma näitasin selle telefoniga tehtud pilte, on seni olnud täiesti vaimustuses,“ ütles fotograaf Ardo Kaljuvee, kelle tehtud fotod olid näitusel välja pandud.

Piltide tegemiseks kasutasid kõik kolm autorit erinevaid võimalusi, mida pakuvad Leica Camera AG-ga koostöös välja töötatud Huawei P10 kolm kaamerat. Näiteks on võimalik teha pilte nö bokeh efektiga, kus fookuses on üks objekt ning kõik muu ees- ja tagaplaanil on udustatud; samuti saab kasutada erilist portreerežiimi P10 mõlema peamise kaamerasilmaga, millest üks teeb värvilisi, teine must-valgeid pilte, ning lisaks saab teha makrofotograafia stiilis pilte.

“Võimalus teha koostööd kohalike fotograafide ja tuntud isikutega kohalikul turul on Huawei jaoks suur au ning meil on väga hea meel, et me oleme saanud selle fotonäituse nendega koos korraldada. See, mida Huawei P10 kaamera suudab teha, on üsna muljetavaldav ning me oleme pahviks löödud nendest tulemustest, mida on suutnud luua nii professionaalid kui ka fotoentusiastid. Ma usun, et Huawei P10 on ära teeninud hüüdnime #Perfect10,” ütles Huawei esindaja Rain Randver.

Uue telefoni põhiomaduste sekka kuuluvad Leica 2.0 topeltkaamera Huawei P10-l ning Leica 2.0 Pro Edition topeltkaamera Huawei P10 Plusil, mis mõlemad suudavad luua kunstipäraseid portreesid täpse 3D näotuvastusega, dünaamilise valgustusega, portreetäiustustega ning loomuliku bokeh efektiga. Lisaks on kaameral uus Huawei hübriidsuum ning maailma esimene Leica esikaamera, millel on uus, erksam sensor ning laiem ava suurepäraste autoportreede tegemiseks. Uus telefon on saadaval mitmetes trendikates värvitoonides ning erinevate korpusedisainidega, mille sekka kuulub ka esimene hüperteemantlõikeline viimistlus ning koostöös Pantone’iga loodud värvivalikud.

Huawei P10 telefonid

Huawei P10 nutitelefonil on Kirin 960 protsessor, Huawei Ultra Memory, uus kasutajaliides EMUI 5.1 ning 3200 mAh aku (3750 mAh Huawei P10 Plus mudelil), mis toetab ka kiirlaadimist. EMUI 5.1 tagab parema kasutajakogemuse, optimeerib telefoni jõudlust ning pakub veel mitmeid uuendusi, sh ka masinõppealgoritmi, mis õpib kasutaja käitumist tundma ning ennustab rakenduste kasutamist, et siis süsteemiressursse nutikalt jagada ning taaskasutada.

Huawei P10 eeltellimust on Eestis võimalik esitada juba 20. märtsist saati Telias, Elisas ning Tele2-s. Kõikide eeltellimusega soetatud telefonidega saavad kasutajad kaasa ka kinkekomplekti, millesse kuuluvad autos kasutatav kiirlaadija, mahukas akupank, telefonistatiiv ning muud kasulikud lisaseadmed. Huawei uusim lipulaeva telefon P10 on alates aprillist saadaval mobiilioperaatorite esindustes ning online nutitelefonide edasimüüjate veebipoodides soovitusliku hinnaga 599€.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Käed küljes

Samsung tõi avalikkuse ette uue Note7 nutifoni ja uuendatud virtuaalreaalsus-peakomplekti

Avaldatud:

Samsung tutvustas täna, 2. augustil Galaxy Note sarja uut lipulaeva, uuendatud Galaxy Note7 mudelit.

Võrreldes eelkäijatega on Galaxy Note7 saanud mitmeid täiendusi. Uus nutiseade on kaetud kõikjalt klaasiga ning telefoni mõlemad servad on sümmeetriliselt nõgusad. Samuti on lisatud vee-ja tolukindlus vastavalt IP68 serifikaadile. Spetsiaalselt Note7 jaoks loodud puutepliiats S Pen ja võrkkestaskänner eristavad lisaks uut Note7 mudelit eelnevast. Muidugi on telefon igatepidi võimsam, aga lisaks sellele on HDR video tugi.

“Galaxy Note7 kombineerib erinevad töövõimalused ja meelelahutuskeskuse ühte seadmesse kokku ning tänu kõrgtasemel turvalisusfunktsioonile ja täiustatud ökosüsteemile on ta sobiv neile, kes soovivad elus palju saavutada,” ütles Samsung Eesti juht Toomas Tiits. “Elu muutub kiiremini kui ei kunagi varem ja nii lõime nutitelefoni, mis liiguks selle kasutajaga samas tempos, aidates asju kiirelt, lihtsalt ja turvaliselt korda ajada kus ja millal iganes.”

Galaxy Note7 saabub müügile Eesti suuremates elektroonikapoodides ja mobiilioperaatorite esindustes 19.augustil ning seadme soovituslik hind on 869 eurot. Telefonid on saadaval sinises, hõbedases ja mustas toonis. Galaxy Note7 saab ette tellida alates 16. augustist, kõigile varajastele tellijatel annab Samsung tasuta kaasa uue Gear VR virtuaalreaalsusseadme.

Uus S Pen puutepliiats

Note7 on varustatud uuendatud S Pen pliiatsiga, mis on senisest täpsem tänu palju väiksemale otsale. Üheks oluliseks uuenduseks pliiatsi puhul on ka selle veekindlus. Samsungi esindaja sõnul oli suureks väljakutseks muuta ka puutepliiats sarnaselt telefonile vee- ja tolmukindlaks. Erinevalt näiteks Apple’i versioonist ei pea Samsungi puutepliiatsit laadima. Pliiats on loodud mõttega, et selle kasutaja saaks ideid rakendada just sel hetkel, kui inspiratsioon peale tuleb muretsemata, kas ekraan oleks parasjagu lukus või mitte. S Peni abil saab lihtsalt luua ja jagada ka GIF animatsioone. Uute Air Command funktsioonide abil saab ekraani suumida või vahetada keeli vaid ühe viipe abil. Senisest lihtsamaks on tehtud märkmete ja jooniste haldamine – selleks on loodud uus Samsung Notes kaust, mis kogub kokku kõik S Peniga tehtud visandid.

Silmaskänner

Samsung peab oluliseks mobiili sisu turvalisuse tagamist. Seetõttu on Galaxy Note7 lisaks sõrmejäljelugejale varustatud uue silmaiirise tuvastamistehnoloogiaga – turvalise biomeetrilise autentimissüssteemiga, mida saab kasutada avakuva lahtilukustamiseks ja Samsung Pay turvaliseks ligipääsuks. Veelgi paremaks turvalisuseks on loodud Secure Foler kaust, kuhu saab koondada privaatseid dokumente ja infot, mida kõik telefoni kasutajad näha ei saa. Kausta sisu saab avada kiirelt silmaskänneriga.

Ekraan, HDR ja kaamera

Foto: Samsung

Foto: Samsung

Galaxy Note7 5.7-tolline QHD ekraan võimaldab HDR videoga saada kinolähedast kogemust eredamate värvide ja sügavamate mustade toonidega ning kogeda videot nii, nagu film päriselt välja näeb. Uue Galaxy Note7 disain on täiustatud selliselt, et tagada telefoni veelgi mugavam kättesobitumine ja ühe käega kasutamise kogemus. Ehkki Galaxy Note7 ekraan kuulub suuremate hulka, on seade sellegipoolest õhuke ja kerge. Samsungi andmetel räägivad 2016. aasta esimese poole telefonide müüginumbrid samuti suurema ekraaniga nutitelefonide populaarsuse kasuks – 18% kogu telefonide müügist Euroopas moodustavad 5.5-tollise ja suurema ekraaniga telefonid.

Galaxy Note7 on varustatud uhiuue Corning Gorilla Glass 5 kaitseklaasiga, mis on veel vastupidavam kui selle eelkäija ning Edge Panel’iga, mis võimaldab ühe sõrmepuudutusega ligipääsu rakendustele, uudistele ja erinevatele funktsioonidele – kontaktidele, kalendrile ja esikaamerale.

Sarnaselt Galaxy S7 ja S7 edge versiooniga on Note7 varustatud 12-megapikslise kaameraga, millel on küll piksleid vähe, kuid pimedas tulevad pildid paremini välja kui teistel.

USB C

USB C-tüüpi ühendus on üks neist asjadest, mida paljud tehnikakriitikud on näiteks veebruaris avalikustatud S7 ja S7 edge’i puhul laitnud. Miks? Sest USB C-tüüpi ühendus on uudne võimalus telefoni laadimiseks ja arvutiga ühendamiseks. Kaablit saab telefoni sisestada mõlemat pidi, mis on eriti praktiline, kui valgustingimused pole head ning ei tea täpselt, millise poolega kaabel telefoniga ühendada tuleb. Telefoni ostukomplektis on kohe kaasas vastav adapter, millega saab muuta uue USB C-tüüpi ühenduse vanamoeliseks Micro USB-ks, kuna kõik muud seadmed ei toeta veel USB C-d.

Mälu

Foto: Samsung

Foto: Samsung

Note7 puhul on mälumahule palju enam rõhku pandud, kui varem. Kõige soodsam Note7 mudel sisaldab juba 64 GB sisemälu ning samuti on olemas MicroSD mälukaardipesa, mille abil saab mälumahtu laiendada kuni 256 GB. Suurt mälumahtu läheb eriti vaja HDR videote ja uuemate mängude hoiustamiseks telefonis. Samuti esitles Samsung enda pilveteenust, kuhu saab 15 GB ulatuses üleslaadida olulisemad pildid ja failid, millele pääseb teistest seadmetest ligi ka siis, kui telefoniga midagi juhtub.

Uus Gear VR

Samsung esitels koos uue telefoniga ka pisut uuendatud Gear VR peakomplekti. Uus virtuaalreaalsus-peakomplekt on väliselt eelnevaga peaaegu identne, kuigi üks oluline uuendus on. Nimelt toetab uus versioon eelmainitud Note 7 telefoni, millel on arvatavasti Micro USB C ühenduspesa, aga samas sobivad uue versiooniga ka vanemad mudelid, millel on Micro USB – näiteks Samsung Galaxy S6, S6 edge, S7 ja S7 edge. Samuti on uuel versioonil vaateväli pisut laiem, tagades veidi parema vaatamiskogemuse. Originaalsel Gear VR’il on vaateväli 96 kraadi, ent uuel on 110-kraadiline vaateväli. Hind on sama, mis eelmisel ehk veidi rohkem kui 100 eurot. Kui eeltellimisperioodi jooksul (eelmainitud) soetada Galaxy Note7 nutitelefon, siis saab tasuta kaas uue Gear VR’i.

Samuti näitas Samsung esitlusel Gear IconX juhtmevabu kõrvaklappe ning Gear Fit 2 nutivõru, mis avalikustati tegelikult juba paar kuud tagasi. Nende kohta saad lugeda lisa siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Eesti

REPORTAAŽ JA FOTOD: Viaplay esitles koostöös Tele2-ga Eestis Batlikumi suurimat internetitelevisiooni

Avaldatud:

Tele2, nagu kõik teavad, on mobiilioperaator, kes pakub pakette helistamiseks ja mobiilse interneti kasutamiseks. Samuti on valikus kõnekaardid ja kõik vajalik nende teenuste kasutamiseks. Mõned kuud tagasi hakkas Tele2 pakkuma Telia jälgedes käies Eestis piiramatu andmemahuga mobiilse koduinterneti teenust. Nüüd aga esitlesid Viaplay ja Tele2 koos uut internetitelevisiooni teenust ehk voogedastusteenust, mis lubatakse olema Baltimaade suurim omataoline. Kuvar uuris järgi.

Kokkuvõte
Uute internetitelevisiooniteenuse nimi on Viaplay, kes lõi käed Tele2-ga, et Baltikumis turule tuua teenus
Alates tänasest kõigile Eestlastele kättesaadav
Teenus hakkab koondama 5000 tundi sisu (!), see täieneb pidevalt. Hetkel on 3000
Viaplay kuulub MTG-le, kellele kuulub Viasat ja telekanal TV3
Kasutada saab vaid Baltikumis
Maksab 6,99/9.99 eurot kuus
Tasuta testperiood 1 kuu, Tele2 kliendile 2
Maksta saab krediitkaardiga, PayPal’iga või Tele2 kuuarvega

Töötab igas seadmes

Viaplay voogedastusteenus töötab telerites, arvutites ning iOSi või Androidi nutitelefonides ja tahvelarvutites. Filme ja seriaale saab niimoodi vaadata kodus suurelt ekraanilt, aga teel olles tahvelarvutis. Enamik sisust on seal HD-kvaliteediga – vaid vanad filmid ei pruugi olla. Kuna siinne Viaplay on koos Läti ja Leedu samanimelise teenusega, siis saab Viaplaplay-d vaadata Lätis ja Leedus (Eestis saab näiteks Läti filme vaadata ja vastupidi), mujal maailmas seaduslikult kasutada ei saa. Suur pluss on ühilduvus Google Chromecastiga. See on Google’i poolt loodud mõnekümne eurone HDMI-ühendusega vidin, mis muudab iga HDMI-toega teleri nutiteleriks, võimaldades telefoni kaudu telerist vaadata YouTube’i videoid ning peegeldada arvutist veebisirvimist. Chromecastiga töötab samuti Viaplay, kuid Apple TV-ga ega teiste lahendustega suurelt ekraanilt vaadata ei saa, kui välja arvata klassikaline teleri arvutiga kaabliga ühendamine. Selleks, et kliendid saaksid ka teleriekraanilt Viaplay sisu vaadata, hakkab Tele2 oma esindustes pisut rohkem kui 40 euro eest müüma Chromecast’i. Samuti hakatakse pakkuma renditeenust, mis on pisut veider sellise soodsa vidina puhul, mida ei pea ainult Viaplay jaoks kasutama.

Tele2 Eesti tootedirektor Katrin Aron usub, et Viaplay suudab eestlaste voogedastusteenuste kasutamist tõsta.

“Voogedastusteenused pole Eestis veel massidesse jõudnud, ” tõdes Tele2 Eesti tootedirektor Katrin Aron. “Ainult 4 protsenti maksavad selle eest. Põhjus, miks voogedastusteenustel veel suurt edu pole, seisneb sisus. Kui sisu on põnev, mitmekesine ja eestikeelne, siis hakatakse seda rohkem kasutama. Loodame lähiaastatel tõsta eestlastele voogedastusteenuste kasutamise umbes 30-protsendini, ” lisas Aron.

Viaplay Eesti turundusdirektori Tanel Taali sõnul alustati interneti-TV teenusega 2011. aastal Rootsis, Taanis, Norras ja Soomes, kus Viaplayst on tänaseks kujunenud üks populaarsemaid voogedastuskeskkondi.

“Viaplay on täielikult võrguvaba interneti-TV (over-the-top, OTT), mida igaüks saab vaadata oma sülearvutist või nutiseadmest kus iganes ja millal iganes.” rääkis Taal. “Viaplay vaatamiseks on tarvis vaid internetiühendust, ühe kasutajakonto saab siduda kuni viie seadmega ning vaadata huvipakkuvat sisu samaaegselt kahelt ekraanilt.”

Krediitkaarti vaja ei lähe

Viaplay erineb näiteks Netflixist ka makseviiside poolest. Paljudel eestlastel krediitkaarti pole ning seda Viaplay jaoks vaja ei lähe. Maksta saab Tele2 kuuarvega. On ka võimalus tasuda krediitkaardi või PayPali vahendusel.

Sobib kõigile

Viaplay pole loodud vaid spordifännidele, lastele ega pensionäridele – seal on kõigile midagi. Spordisisu on palju (eriti spordipaketis), lastefilme, päris-filme ja ka nii kodumaiseid kui ka välismaiseid seriaale on valmikus samuti mitmeid, mistõttu peaks igaüks sealt leidma midagi meelepärast vaatamiseks. Välismaa sisust on peaaegu igal filmil või seriaaliepisoodil olemas ka eestikeelsed subtiitrid, ja samuti on läti- ja venekeelseid.

Mis maksab?

Viaplay-l on kaks paketti: põhipakett ja spordipakett. Tavapaketiga saab piiramatult filme ja seriaale vaadata. Spordipaketis on lisaks nähtavad spordi otseülekanded. Näiteks saab Viaplay keskkonnas vaadata kõiki Rio olümpiamängude osi, mille vaatamiseks tavatelevisioonist peab kanaleid vahetama, kuna ühest telekanalist terves olümpiamängude otseülekannet vaadata ei saa.

Uuri lisa Viaplay veebilehelt! 
Kui oled Tele2 lepinguline klient, siis liitu Tele2 lehelt, et saada tasuta kaks kuud Viaplay teenust tasuta!

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Acer

Käed küljes: Aceri uued “tagasi kooli” arvutid, monitor ja graafikadokk

Avaldatud:

Acer korraldas eile Baltikumis ürituse, kus olid kohal Baltimaade tehnoloogiaväljaannete esindajad. Ka Kuvar oli kohal. Tegime omal käel tutvust uute Aceri arvutitega, mis kuuluvad nn tagasi kooli tootegruppi. Tegu pole kõige võimsamate, aga ka mitte kõige nõrgemate seadmetega. Tagasi kooli seadmed on mõeldud üldkasutuseks, neil pole meeletult suuri hindasid ning sobivad hästi koolitöödeks.

Switch Alpha 12

Switch Alpha 12-le ei pea pikka sissejuhatust tegemagi, kuna selleks piisab kahest sõnast – Microsoft ja Surface. See on Microsofti poolt valmistatud kaks-ühes tahvelarvuti, mille saab õhukese klaviatuuriga muuta justkui sülearvutiks, mis on väga kompaktne ning soovi korral saab kasutada tahvelarvutina. Acer Switch Alpha 12 on enda olemuselt väga sarnane Surface’ile. Suurimaks Alpha Switch 12-e plussiks on see, et see on juba praegu ja hakkab üha enam Eesti poodidesse müügile saabuma. Microsoft Surface pole siiani ametlikult Eestis müügile tulnud. Acer Switch Alpha 12 on võimekas – sel on Intel Core i5/i7 protsessor (taktsagedusega 2.30 GHz), 256 GB kiiret operatiivmälu (SSD).

Ekraani resolutsioon pole täpselt QHD ehk 2560x1440p, kuid ka 2160 x 1440p on niivõrd väikse ehk 12-tollise ekraani kohta väga hea – pilt on hämmastavalt terav ja selge. Üheks peamiseks asjaks, miks Alpha 12 nii hea on, on selle kinnitamine klaviatuuriga.

Kui soov seadet tahvlina kasutada on läbi saanud, siis võtab klaviatuuridoki paigaldamine alla sekundi. Jah, see on ulmeliselt kiire ja mugav. Klaviatuur kinnitub ekraaniga magnetitega – need tuleb üksteise lähedale panna ning kõik ongi silmapilkselt ühendatud sa saabki arvutina kasutada. Klaviatuuri lahtiühendamine on ka päris lihtne. Mingit erilist lülitit või muud selleks pole, vaid piisab klaviatuuri tõmbamisest tahvlist eemale ja lahti see ongi.

See mudel sobib päris hästi ka sülearvuti asemikuks, kui just ei ole vaja väga suurt arvutit. Kõik vajalik on sellel olemas – alustades mitmest ühendusliidesest ja lõpetades suurepärase ekraaniga ning Windows 10 operatsioonisüsteemiga, millel pole probleemi liiga väikse rakendustearvuga. Üheks miinuseks, mis tõenäoliselt vähemalt alguses ei meeldi, on n-ö jalg, mis tuleb ekraani osast välja tõmmata, et seade seisaks laual püsi sülearvuti moodi ning ekraan ei kukuks vastu lauda ja poleks koos klaviatuuriga täiesti sirgelt laua vastas.

Seadet hoiab jahedana LiquidLoop suletud vesijahutus, mis tähendab ühtlasi peale jahedale arvutile ka hääletut töötamist. Switch Alpha 12 on juba mõnes Eesti veebipoes müügil, hinnad jäävad 1000 ja 1500 euro vahele.

Iconia One 10

Acer Iconia tahvelarvuti

Iconia One 10 on Aceri tahvelarvuti, millel peale keskmisest parema helisüsteemi midagi polegi. Tegu on pigem soodustahvlite klassi kuuluva tegelasega, mis on valmistatud plastikust, ning käsitlemine erilist elamust ei paku, kuna koostekvaliteedis midagi kiita pole. Samuti pole sisult midagi väga võimsat, kuid sel on kindlasti oma kasutajaskond olemas – näiteks lastele, kes mängivad mõnda mängu ja vaatavaid videoid, sobib see hästi. Eelmainitud helisüsteem on konkurentide odavtahvlite versioonidest märgatavalt parem. Nimelt on tahvelarvutil mitmeid kõlareid erinevates asukohtades, mis tagab selle, et kui kätega kogemata mõni neist katta, siis on endiselt heli hea ja pole summutatud.

H7

H7 näol on tegemist Aceri võrdlemisi uue 27-tollise monitoriga, mis sobib tava- ja ärikasutajatele hästi, kellel pole vaja ulmeliselt suuri värskenduskiirusi, nõgusust ja näiteks 4K resolutsiooni. Selle asemel pakub H7 vastavalt mudelile kas Full HD (1920x1080p) või QHD (2560x1440p) resolutsiooni, millest piisab täna ja veel lähimateks aastateks. Samuti on reageerimiskiirus mitte kõige kiirem, kuid siiski piisab täielikult tavalisteks toiminguteks ja mängimiseks. Numbriliselt on see 4 ms. Monitor on kvaliteetne, suurepärase disaini ja ühenduvusega. Hea disain väljendub monitori alumiiniumist nägusa jala ning monitori enda äärevabas disainis. Hea ühenduvus väljendub sisseehitatud kõlarite ja lisaks tavalisele HDMI ja DVI ühendusele ka USB C-tüüpi pesas, mida hakkavad üha enam kõik uued telefonid, arvutid jt seadmed kasutama.

Aspire S 13

Acer Aspire S 13

Aspire S 13-ga loodab Acer pakkuda konkurentsi Apple’i populaarsetele MacBooki sülearvutitele, mis on väga hea akukestvuse, kvaliteetse ning õhukese korpusega. Miks siis peaks üldse kaaluma Aceri mudeli ostu, kui juba on saadaval tunnustatud Apple’i mudelid? Asi on hinnas. Acer lubab, et Aspire S 13 on õunafirma arvutitest ligi poole soodsam, ent alles on üliõhuke 14.58mm paksune alumiiniumkorpus (millegipärast tundub nagu plastik), ligi kümme tundi kestev aku ning ka võimsust on piisavalt igapäevatoimiguteks.

Saadaval on palju erinevaid Aspire S 13-e mudelid, mille hinnad algavad umbes 500 euro juurest ja lõppevad ligi tuhande euro juures – peamised erinevused seisnevad mälumahu, muutmälu suuruse ning protsessori võimsuses. pisut rohkem kui 500 euroga on võimalik saada sülearvuti, millel on Windows 10 operatsioonisüsteem, Intel Core i3-6100U kahetuumaline 2.30 GHz protsessor, 13.3-tolline Full HD ekraan, 4 GB muutmälu ning 128 GB sisemälu. Umbes tuhande euro eest on võimalik saada masin, millel on kahetuumaline Intel Core i7-6500U 2.50 GHz protsessor, 8 GB muutmälu ja 512 GB (SSD) sisemälu. Kui Windowsi kasutamises probleemi pole, tundub Aceri nägemus ultrabook-tüüpi sülearvutist päris konkurentsivõimeline.

Graafikadokk

Graafikadokk on selline Aceri toode, mis pole ametlikult müügil ning sel pole täpset nimegi, kuid praktiline toode on see ikkagi. Oletame, et olemas on keskmine sülearvuti, mis ei ole väga hea mängimiseks ning ühendusliideseid pole palju. Siinkohal tuleb appi graafikadokk, mis lisab arvutile mitu ühendusliidest ja samas on väikse graafikadoki sees ka Nvidia GTX 960M graafikakiip, mis võimaldab talutavalt mängida arvutimänge. Graafikadokk sobib väga hästi neile, kellel on kodus montior, aga palju tuleb ette liikumist arvutiga ning seetõttu saab kontoris või kodus oodata graafikadokk, millele on juba kõik arvutitarvikud külge ühendatud ning kui kontorisse või koju naasta, saab kohe nautida sülearvuti sisu suuremalt ekraanilt ja teha graafikanõudlikke toiminguid. Graadikadokki saab ühendada sülearvutiga Thunderbolti ühendusliidesega.

Kõikide Aceri toodete kohta saab lisa uurida Aceri veebilehelt

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: