Uudised

SteadXP maagiline karbike muudab videod ülistabiilseks

0

SteadXP GoPro kaameratele SteadXP+ peegelkaameratele

Värisevat videot on võimalik järeltöötluses veidi stabiliseerida, aga pea alati on võimatu saada kõige stabiilsemat videot ringi liikudes, ilma et peaks kulutama tuhandeid eurosid mõne korraliku stabiliseerimissüsteemi peale. Selleks, et soodsa hinnaga saavutada ülistabiilset videot on avalikkuse ette toodud väike kaamra külge kinnituv karbike nimega SteadXP. Loojate sõnul muudab SteadXP karbike stabiilseks ükskõik millise kaameraga tehtud video- GoPro seikluskaameratest kuni profikaamerateni välja. SteadXP seade töötab tegelikult väga lihtsalt- see analüüsib liikumist ning pärast on võimalik saavutada selline video, mille tegemiseks on varem läinud vaja näiteks kallist 3-telejilst stabilisaatorit.

Testvideo SteadXP-ga

Lühivideo SteadXP  tööpõhimõtetest.

SteadXP kasutamisel parima tulemuse saamiseks tuleks vältida zoomimisi ja seda, et horisont oleks viltu.

Kui SteadXP tundub Sulle sobiv, siis hetkel on piiratud kogustes eksemplare saadaval SteadXP kickstarteri lehel. Esimesed õnnelikud said osta GoPro seikluskaamerale mõeldud SteadXP 110 euroga (jaemüügi hind hakkab olema 170€) ning peegelkaameratele ja videokaameratele mõeldud SteadXP+ 180 euroga (jaemüügi hind hakkab olema 260€). Selleks, et järgmise aasta märtsikuus SteadXP karbike kätte saada, peab olema kiire, sest SteadXP “maagilised” karbikesed saavad kiiresti otsa nagu soojad saiad.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Mitte nõrganärvilistele! Hirmuäratav leid Google Maps kaardirakendusest

Eelmine lugu

Toshiba uus kaks-ühes arvuti tuleb soodsa hinnaga ja hea ekraaniga

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised