EestiTele2Uudised

Tele2 rajab Pärnusse Weekend festivali ajaks erilahenduse, et külastajad saaksid ilma probleemideta helistada ja internetis surfata

0
Foto: Kuvar

Seoses sel nädalavahetusel Pärnus toimuva Weekend festivaliga kuuekordistab Tele2 ürituse piirkonnas mobiilse interneti mahud, et festivalikülastajatele oleks kiire 4G internet alati kättesaadav.

„Ehitame nädalavahetusel toimuva suursündmuse ajaks Pärnusse erilahenduse, lisades festivali tsentrisse kuus 4G sektorit ning sama palju 3G sektoreid, et ühelgi festivalikülastajal ei jääks sõpradega suhtlemata ning pildid peomelust sõpradega jagamata,“ ütles Tele2 raadiovõrgu juht Tanel Sarri, kelle sõnul püstitatakse erilahendus festivali territooriumile pealava lähedusse.

Tele2 tugijaam Weekendil

Foto: Tele2

Erilahenduse puhul liidab Tele2 1800 MHz ja 2100 MHz sagedused, mis võimaldab festivalikülastajatele 4G mobiilse interneti allalaadimiskiirust kuni 300 Mbit/s. 3G lisamahtusid pakutakse sagedusel 2100 MHz.

Sarri sõnul teenindab Pärnu külalisi nädalavahetusel sama erilahendus, mis seati püsti ka juuli keskel toimunud Positivuse festivalil.

„Tele2 ehitab erilahendusi üritustele, mida külastab vähemalt 10 000-20 000 inimest. Püstitame alati spetsiaalseid lahendusi suurüritustele nagu laulupidu ja Õllesummer, samuti lisame olemasolevatesse tugijaamadesse internetimahtusid ka näiteks Tallinna lauluväljakul toimuvate kontsertide ajal,“ ütles Sarri, kelle sõnul on Tele2-l üks liikuv tugijaam suurüritustele reageerimiseks alati valmis.

Mullu Pärnus esmakordselt toimunud Weekend Festival Baltic festivali ning sellega seotud üritusi külastas 90 000 inimest.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Mida oodata Samsungi homselt suurürituselt Unpacked?

Eelmine lugu

Samsung tõi avalikkuse ette uue Note7 nutifoni ja uuendatud virtuaalreaalsus-peakomplekti

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Eesti