SamsungUudised

Mida oodata Samsungi homselt suurürituselt Unpacked?

0
Veebruaris toimunud Samsungi Unpacked üritus. Foto: Samsung

Samsung korraldab homme õhtul aasta teise Unpacked pressiürituse, mida saab vaadata otse-eetris YouTube’i vahendusel. Kui aasta alguses samanimelisel üritusel esitleti Samsungi Galaxy S7 ja S7 edge nutitelefoni ning Gear 360 kaamerat, siis 2. augustil toimuvalt Unpacked ürituselt ei ole oodata midagi nii suurt, kuid siiski kaks olulist uuendust on infolekete põhjal juba teada.

Samsung Galaxy Note 7

Kui veebruaris esitletud ning märtsis poodidesse jõudnud S7-seeria mudelid on suuruse osas liiga väiksed, tasub silmad ja kõrvad lahti hoida Galaxy Note 7 telefoni kohal. See on juba 7. mudel Note’i ehk väga suurte telefonide seerias Samsungi poolt. Note 7 kohta on teada, et tõenäoliselt tuleb see kolmes värvitoonis – must, hõbedane, sinine. Sarnaselt kõikidele eelmistele Galaxy Note’i mudelitele, on ka uue telefoni sees pesa puutepliiatsi jaoks, millega saab ekraanil joonistada ja kirjutada. Loodetavasti uuel Note 7-l ei ole enam sellist probleemi, et kui kogemata puutepliiats valepidi pessa sisestada, siis seda enam kätte ei saa ja garantii alla ei kuulu, mis on suur probleem Note 5 puhul.

Galaxy Note 7-l saab olema 5,7-tolline QHD ekraan, 64 GB sisemälu ning IP68 sertifikaadiga veekindlus(!). Kaamerad on samad, mis S7 mudelitel ehk tagumine kaamera on 12-megapiksline ning esikaameral on megapiksleid 5. Kuigi megapiksleid pole väga palju, on see-eest pikslid füüsiliselt suured, mis tagab võrdlemisi head pildid ka hämaras. Tehnikakriitikud on laitnud S7 ja S7 edge’i puhul Micro USB pesa olemasolu, kuna juba mõnda aega on saadaval olnud uudne Micro USB C-tüüpi ühendus, mis võimaldab telefoniga kaablit ühendada mõlemat pidi. Uuel Note’il see ilmselt ka on.

Uus Gear VR

Foto: OnLeaks

Foto: OnLeaks

Arvatavasti ei korralda Samsung nii suurt üritust ainult ühe telefoni pärast. Allikate kohaselt esitletakse seal ka uut Gear VR peakomplekti. Uus virtuaalreaalsus-peakomplekt on väliselt eelnevaga peaaegu identne, kuigi üks oluline uuendus on. Nimelt toetab uus versioon eelmainitud Note 7 telefoni, millel on arvatavasti Micro USB C ühenduspesa, aga samas sobivad uue versiooniga ka vanemad mudelid, millel on Micro USB – näiteks Samsung Galaxy S6, S6 edge, S7 ja S7 edge. Samuti on uuel versioonil vaateväli pisut laiem, tagades veidi parema vaatamiskogemuse. Originaalsel Gear VR’il on vaateväli 96 kraadi, ent uuel on 110-kraadiline vaateväli. Hind on sama, mis eelmisel ehk veidi rohkem kui 100 eurot.

Need kaks toodet on väidetavalt need, mille esitlemiseks Samsung korraldab tänavu teise Unpacked-nimelise ürituse. Igal juhul, kui need tooted avalikustatakse ja kui midagi on veel sealt tulemas, anname kindlasti teada!

 

Allikad: AP, OL, EL

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Huawei Honor 7 on noortele loodud festivalitelefon

Eelmine lugu

Tele2 rajab Pärnusse Weekend festivali ajaks erilahenduse, et külastajad saaksid ilma probleemideta helistada ja internetis surfata

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Samsung