Connect with us

Samsung

Mida oodata Samsungi homselt suurürituselt Unpacked?

Avaldatud:

Samsung korraldab homme õhtul aasta teise Unpacked pressiürituse, mida saab vaadata otse-eetris YouTube’i vahendusel. Kui aasta alguses samanimelisel üritusel esitleti Samsungi Galaxy S7 ja S7 edge nutitelefoni ning Gear 360 kaamerat, siis 2. augustil toimuvalt Unpacked ürituselt ei ole oodata midagi nii suurt, kuid siiski kaks olulist uuendust on infolekete põhjal juba teada.

Samsung Galaxy Note 7

Kui veebruaris esitletud ning märtsis poodidesse jõudnud S7-seeria mudelid on suuruse osas liiga väiksed, tasub silmad ja kõrvad lahti hoida Galaxy Note 7 telefoni kohal. See on juba 7. mudel Note’i ehk väga suurte telefonide seerias Samsungi poolt. Note 7 kohta on teada, et tõenäoliselt tuleb see kolmes värvitoonis – must, hõbedane, sinine. Sarnaselt kõikidele eelmistele Galaxy Note’i mudelitele, on ka uue telefoni sees pesa puutepliiatsi jaoks, millega saab ekraanil joonistada ja kirjutada. Loodetavasti uuel Note 7-l ei ole enam sellist probleemi, et kui kogemata puutepliiats valepidi pessa sisestada, siis seda enam kätte ei saa ja garantii alla ei kuulu, mis on suur probleem Note 5 puhul.

Galaxy Note 7-l saab olema 5,7-tolline QHD ekraan, 64 GB sisemälu ning IP68 sertifikaadiga veekindlus(!). Kaamerad on samad, mis S7 mudelitel ehk tagumine kaamera on 12-megapiksline ning esikaameral on megapiksleid 5. Kuigi megapiksleid pole väga palju, on see-eest pikslid füüsiliselt suured, mis tagab võrdlemisi head pildid ka hämaras. Tehnikakriitikud on laitnud S7 ja S7 edge’i puhul Micro USB pesa olemasolu, kuna juba mõnda aega on saadaval olnud uudne Micro USB C-tüüpi ühendus, mis võimaldab telefoniga kaablit ühendada mõlemat pidi. Uuel Note’il see ilmselt ka on.

Uus Gear VR

Foto: OnLeaks

Foto: OnLeaks

Arvatavasti ei korralda Samsung nii suurt üritust ainult ühe telefoni pärast. Allikate kohaselt esitletakse seal ka uut Gear VR peakomplekti. Uus virtuaalreaalsus-peakomplekt on väliselt eelnevaga peaaegu identne, kuigi üks oluline uuendus on. Nimelt toetab uus versioon eelmainitud Note 7 telefoni, millel on arvatavasti Micro USB C ühenduspesa, aga samas sobivad uue versiooniga ka vanemad mudelid, millel on Micro USB – näiteks Samsung Galaxy S6, S6 edge, S7 ja S7 edge. Samuti on uuel versioonil vaateväli pisut laiem, tagades veidi parema vaatamiskogemuse. Originaalsel Gear VR’il on vaateväli 96 kraadi, ent uuel on 110-kraadiline vaateväli. Hind on sama, mis eelmisel ehk veidi rohkem kui 100 eurot.

Need kaks toodet on väidetavalt need, mille esitlemiseks Samsung korraldab tänavu teise Unpacked-nimelise ürituse. Igal juhul, kui need tooted avalikustatakse ja kui midagi on veel sealt tulemas, anname kindlasti teada!

 

Allikad: AP, OL, EL

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Samsung

Samsung kinnitas: Galaxy Note7 on varsti (Lõuna-Korea) poelettidel tagasi

Avaldatud:

Kui hiljuti kirjutasime, et varsti on Note7 nutitelefonid ilmselt Lõuna-Koreas uuesti müügil, oli tegu pigem kõlakaga. Nüüd teatas aga Samsung ametlikult, et Note7 Fan Edition (mitte ‘Fandom Edition’, nagu varem kirjutasime) mudelid jõuavad Lõuna-Koreas müügile 7. juulil.

Telefon on läbinud väikse uuenduskuuri aku osas, et vältida varasemalt kõigile tuttavaid põlema süttimisi vigase akukomponendi tõttu. Aku on uuendatud mudelitel väiksem – see mahutab 3200 mAh-d ja on läbinud Samsungi 8punkti testimise.

Uuendatud Note7 mudelitele on sisse poogitud Samsungi virtuaalassistent Bixby, mille juhtimiseks paraku füüsilist nuppu pole, nagu S8 mudelitel. Kõik muu on identne originaalse Note7-ga: telefonil on 5,7-tolline ekraan, Exynos 8890 Octa protsessor, Mali-T880 MP12 graafika, 4GB operatiivmälu ning 12 ja 5 megapikslised kaamerad.

Samsung plaanib Lõuna-Koreas müüki paisata 400 000 Note7 Fan Edition telefoni ning ühe telefoni hind saab olema umbes 600 eurot.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Samsung

Samsung Galaxy Note8 tuleb kahe kaameraga

Avaldatud:

Selline võib tulla Note 8

Galaxy Note 8 avalikkuse ette toomine on jõudmas üha lähemale, iga päevaga tuleb üha enam ka lekkinud pilte ja infokilde uuest seadmest, nagu alati. Viskame pilgu peale, milline tuleb arvatavasti uus Note8.

Kõlakaid on viimasel ajal olnud uue Note’i kohta palju ning väga selget pilti uuest telefonist ei saa, kuna üks allikas väidab, et tuleb ühte moodi ja teine väidab, et tuleb teistsugune. Sõrmejäljelugeja kohta arvati vahepeal, et tootja peidab selle ekraani alla, nagu tuleb väidetavalt iPhone 8-l, kuid tundub, et siiski jääb see telefoni taha kaamera kõrvale – sinna, kus sõrmejäljelugeja on ka S8-l.

Note8 saab kahtlemata olema üks võimsamaid nutitelefone üldse. Lekete kohaselt saab Note8 vastavalt regioonile Snapdragon 835 või Exynos 8895 protsessori, 3300 mAh mahutavusega aku, 6 GB operatiivmälu, kaks 16 MP tagakaamerat, 6,3-tollise Super AMOLED ekraani ning kõik see tuleb arvatavasti 1000-eurose maksumuse juures.

Täpset aega, mil uut tipptelefoni esitletakse, pole veel kindel, kuigi info viitab hetkel selle poole, et see juhtub septembri keskel.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: BGR

Jätka lugemist

Samsung

Note 7 tuleb tõenäoliselt peagi tagasi müügile

Avaldatud:

Sanmsung Galaxy Note7 nutitelefon

Samsung plaanib palju pahandust tekitanud Note7 nutifone uuesti müüma hakata. Uuesti müüki saabuvad telefonid on ohutud (väidetavalt) ja need hakkavad kandma Note7 FE (ehk Fandom Edition ehk n-ö fänniversioon) nimetust.

Eelmisel aastal ligi 3 miljonile eeltellijale tarnitud telefonid kutsuti tagasi, kuna vigase akukomponendi tõttu kippusid telefonid ülekuumenema ja seeläbi põlema süttima.

Galaxy Note7 FE mudelid saavad pisut teised komponendid kui originaalil – et vältida süttimist. Need jõuavad 7. juulil Lõuna-Koreas müügile, väidab The Wall Street Journal. Kahjuks pole teada, kas telefon on saabumas müügile ka teistesse riikidesse ning milline saab olema seadme hind.

Ehkki Samsungi on korduvalt palunud kõigil Note7 omanikel telefonid tagastada muu telefoni või raha vastu, pole mitmed kasutajad seda sellegipoolest teinud – põhjus võib olla selles, et Note7 mudelite väärtus kasvab üsna suureks, sest need on muutumas harulduseks. Uus versioon aga võib panna praegusedki Note7 omanikud oma telefone tagastama, sest saab põhimõtteliselt samasuguse telefoni, lihtsalt tuleohutuma.

Loe siit Note7 nutitelefoni kohta lähemalt.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Source :

Allikas: WSJ

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: