UudisedEestiTelia

Telia esimese kvartali müüduim telefon on iPhone 6S

0

Telia esimeses kvartalis müüdud. mobiiltelefonide arvestuses (nuti- ja nuputelefonid koos) mahtus kümne müüduima hulka 6 nuti- ja 4 nuputelefoni ning esindatud oli 6 erinevat kaubamärki: Apple, Huawei, Microsoft, Samsung, Doro ja Nokia.

Võrreldes aasta taguse ajaga oli näiteks üks huvitav muutus selles, et kui siis jõudis esikümnesse kaks, siis nüüd koguni neli nuputelefoni. Põhjus selles, et Telial oli veebruaris Doro nuputelefonile hea kliendipakkumine, mis kasvatas brändi müüki ja tagas koha ka edetabelis. Siinkohal on oluline märkida, et kuna nuputelefonide valik võrreldes nutitelefonidega on oluliselt väiksem, on tänu sellele ka TOPi pääsemine lihtsam. Samas pole nuputelefonid nutikate kõrval kuhugi kadunud – vajadus ja kasutus nende järele on endiselt olemas ning seda kas või klientide näol, kes palju helistavad ja selle endale teiseks telefoniks soetavad.

I kvartali müüduim telefon oli taaskord Apple’i toodang, sedakorda nende uusim lipulaev iPhone 6s ning seda veenva eduga järgnevate ees. iPhone 6s võttis teatepulga üle oma eelkäijalt iPhone 6, mis oli eelmise aasta kolme esimese kvartali müüduim mobiiltelefon.

Teisele kohale asetus odavama hinnaklassi nutitelefon Huawei Y5, mille saab praegu Telia e-poest kätte vähem kui 100 euroga. Üldse mahtus esikümnesse kaks Huawei mudelit, mis näitab, et eestimaalased on Hiina mobiilitootja tooted kenasti omaks võtnud.

Kolmandale kohale asetus  Microsoft Mobile 108, esindades odavama hinnaotsa nuputelefone, mida Telia pakub koos kõnekaartidega.

Telia müüduimad mobiiltelefonid 2016 esimeses kvartalis:

1.    Apple iPhone 6s

2.    Huawei Y5

3.    Microsoft Mobile 108

4.    Samsung Galaxy J5

5.    Samsung Galaxy Core Prime

6.    Samsung Galaxy Grand Prime

7.    Doro Primo 215

8.    Doro Primo 405

9.    Huawei P8 Lite

10.  Nokia 222

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

LG: Mooduldisain esindab nutitelefonide tulevikku

Eelmine lugu

Paytailor lansseeris NFC maksevõimalusega mobiilse rahakoti

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised