TOP 5Uudised

TOP 5: Fitness äpid

0

Paljud inimesed veedavad päevas väga palju aega arvuti taga. See on väga tore ajaveetmine ja paljude jaoks töö, aga peale paari tundi arvuti taga, peaks tegema väikese pausi ning end liigutama. Seekordses TOP 5 nimekirjas vaatleme, milliseid fitness äppe võiks kasutada enda füüsilise vormi säilitamiseks ja selle parandamiseks.

7 Minute Workout

Kõigl ei ole igapäevaselt nii palju aega, et joosta näiteks 10 kilomeetrit. 7 Minute Workout ongi loodud sellistele inimestele, kellel on väga vähe aega, et treeningutega tegelda. Rakenduse juhiseid järgides saab tehtud kõigest 7 minutiga piisavalt korraliku treeningu, mis sialdab näiteks kätekõverdusi, hüppeid, vastu seina 90-kraadise nurgaga istumist ja palju muud. Lisaks on rakenduses kaks teist režiimi, milleks on Abs Workout ja Butt Workout. Esimene neist sisaldab vajalikke harjutusi, et saavutada tugevad kõhulihased ning teine on nagu nimestki aru saada.. mõeldud tagumiku jaoks, et see treeningute lõpuks oleks õige kujuga.

Samsung S Health

Samsung on teinud üsnagi head tööd seoses fitness rakenduse loomisega. Kui see käivitada, siis vaatab kohe vastu statistika, kust saab näha mitu sammu on tehtud ning kuidas sai magatud. Lisaks saab äpis ära märkida, kui palju päevas vett või kohvi jood ning mõõta südamelöökide arvu, stressi, hapnikusisaldust veres ja muud. Samsungi S Health on suurepärane rakendus enda sammude ja eelnimetatud tervisenäitajate mõõtmiseks, aga S Health on eelkõige tehtud Samsungi telefonide jaoks ning pulsimõõtmine jms ei pruugi teistel seamdetel toimida.

Runtastic

Runtastic on äpp, mis on loodud peamiselt jooksmise jägmiseks. Sellega saab loomulikult näha vahemaa pikkust ning kui kiirust alandada või planneritud jooksuaja lõpuni on jäänud mõned minutid, siis antakse inglise keeles sellest teada. Runtasticul midagi jalustrabavat pakkuda pole, aga tegu on läbimõeldud ja korraliku äpiga jooksmisdistantsi, põletatud kalorite ja muu jälgimiseks.

Google Fit

Google Fit on Google’i nägemus fitnessi rakendusest, mis sarnaneb välimuselt natuke originaalse Android operatsioonisüsteemiga. Midagi väga erilist Google Fit ei tee, aga see suudab lugeda samme ja põletatud kaloreid ning on olemas ka võimalus lasta äpil enda kõndimist või jooksmist jägida. Google Fit on üks ainsatest TOP 5 fitness äppidest, millel on ka Android Wear nutikellade tugi olemas.

Map My Fitness Workout Trainer

Viimane aktiivsust jälgiv rakendus kannab üsna pikka nime, aga selle trump teiste ees on väga paljude erinevate alade jälgimine. Näiteks suudab see jälgida ujumist, jõusaali treeningut, (päris) mängude mängimist ja lisaks on erinevaid teisi tegevusi, mida saab äppi abil jälgida kokku tervelt 600. My Fitness Workout Trainer sobib hästi neile, kellel pole soovi iga tegevuse jaoks eraldi äppi alla laadida.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

YouTube plaanib Red videokeskkonnas hakata peagi näitama eksklusiivseid telesaateid

Eelmine lugu

Epson toob järgmisel aastal turule masina, mis muudab kasutatud paberi uueks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in TOP 5