Uudised

Tugeva korpuse ning hea akuga telefon maksab Hiinas kõigest 100 eurot

0

Eestlased ei pruugi teada sellist ettevõtet nagu Xiaomi, aga hiinlased teavad kodumaist tehnikatootjat väga hästi. Xiaomi on juba paar aastat tootnud selliseid nutitelefone, mis tekitavad juba esmavaatlusel “Vau!” emotsiooni.

Ettevõtte uus Redmi 3 nutitelefon sedasama emotsiooni esile kutsubki, sest ainult 91 euro eest saab tugevast metallist korpusega nutitelefoni, millel on mälukaardipesa, 4G tugi, 5-tolline HD ekraan, Snapdragon 616 kiibistik, 2GB muutmälu, 16GB sisemälu ning seade toetab Quick Charge 2.0 kiirlaadimist ja kaal on ainult 144 grammi.

Kuigi kaamerate kohta on avalikustatud tehnilised näitajad, siis sensoritootjaid ei ole nimeliselt välja toodud. Tagumisel kaameral on ava 2.0, 13 megapikslit, faasituvastusega autofookus, manuaalrežiim ja mitmed värvifiltrid. Ava 2.2-ga esikaamera teeb 5-megapiksliseid selfiesid ning mõlemad kaamerad salvestavad Full HD videoklipe (1920x1080p).

redmi-3-nutitelefon

Hiinlased saavad uut Redmi 3 nutitelefoni hakata tellima alates homsest. Kui kasutaja soovib sõrmejäljelugejat ja suuremat ekraani, siis sobib suurepäraselt ettevõte teine uus telefon – Xiaomi Redmi Note 3. Tavaversiooni saab tellida kuldses, hallis ja hõbedases värvitoonis.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Ameeriklased muutsid reisikohvri elektriliseks sõiduvahendiks

Eelmine lugu

Solo droonile tuleb müügile lisatarvikutena langevari

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised