UudisedDroonid

Solo droonile tuleb müügile lisatarvikutena langevari

0

Droonivalmistaja 3D Robotics polnudki tänavusele CES 2016 tehnikamessile kaasa võtnud uusi droone, vaid tutvustas seal paari uut ja praktilist lisatarvikut.

Väliselt on kõige lahedamaks uueks lisatarvikuks langevari. Just, langevari. Taaskasutatav langevari kinnitatakse drooni peale ning see avatakse õhus, kui droon on väga kõrgel ja hakkab alla kukkua. Nii saab päästa inimelusid ohtliku kukkuva drooni eest ning kui aku saab tühjaks või drooniga on midagi juhtnud, saab suure tõenäosusega lennumasina tervel veel kätte. Langevari lisab Solo droonile 250 grammi raskust ning seeläbi kob 3 minutit lennuaega, aga kindlasti peaks kaaluba selle lisatarviku soetamist ning ka teised dronitootjad võiksid drooni-langevarjudega välja tulla.

3D Robotics tegi koostööna Kodakiga kaamerakinnitused droonile, kus tuleb üks Kodaki 360-kraadise vaateväljaga kaamera kinnitada drooni peale ja teine drooni alla. Kui kaks 360-kraadise videoga kaamerat on töös, siis pärast lendamist monteerib tarkvara kahe kaamera videod kokku, et droon poleks näha ja kuskil poleks kohta, kus osa videost on puudu (näha on lihtsalt musta video osa).

solo_kodak_camera.0

Solo droon koos kahe Kodaki kaameraga

Tootja sõnul jõuavad nii kaamerakinnitused kui ka langevari internetis müügile sel aastal, aga täpset aega ei osanud kõneisikud teatada. Loodetavast saab langevarju ja kaamerakinnitused soodsalt kätte, sest midagi väga kõrgtehnoloogilist nendes tegelikult ei ole.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Tugeva korpuse ning hea akuga telefon maksab Hiinas kõigest 100 eurot

Eelmine lugu

Samsung esitles uusi Galaxy A-seeria nutitelefone

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised