Uudised

uberPOP sõidujagamisteenus muutus 25% soodsamaks

0

Maailma suurib sõidujagamisplatvorm Uber, kes on palju Eesti autojuhte muutnud Uberi juhtideks, annab teada, et sõiduhindade vähendamine aitab juhtidel teha rohkem sõite teha.

“Maailma eri linnade kogemusest oleme õppinud, et kõige tõhusam viis aidata juhtidel teha rohkem sõite on hindade vähendamine. Seetõttu alates tänasest on Uberi teenused Tallinnas keskmiselt 25% soodsamad,” kirjutab Uber.

 Hinnatabel VANA HIND € UUS HIND €
ALUSTASU 1.90 1.3
KILOMEETRI KOHTA 0.35 0.3
MINUTI KOHTA 0.15 0.1
MIINIMUMHIND 3.00 2.50

Linna soodsaimad hinnad tõstavad nõudlust. Täpselt nii on läinud see aasta paljudes linnades. Näiteks Varssavis vähendasime hindu 15% ja sõitude arv kasvas 30%.

Uber tahab, et inimestel oleks kättesaadav transport, mis on mugav, turvaline ja taskukohane. “Me usume, et paljudel linlastel ei ole vaja isiklikku sõiduautot. Nüüd on tallinlastel põhjus jätta oma auto koju ning kasutada Uberit liikumaks sinna, kuhu vaja.”

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Türgis toimunud sündmuste valguses lasevad Elisa, Telia ja Tele2 sealsetel klientidel tasuta helistada ja sõnumeid saata

Previous article

1. juulil algas DJI fotokonkurss “Kõrgelt” 2016

Next article

Sulle võib ka meeldida...

Rohkem kategooriast Uudised