UudisedEestiDroonid

1. juulil algas DJI fotokonkurss “Kõrgelt” 2016

0
DJI Inspire 1 droon. Foto: Kuvar

Eesti tuntud elektroonika jaekauplustekett Photopoint korraldab ka tänavu (teist korda) fotokonkursi “Kõrgelt”, mis kutsub droonihuvilisi osalema enda kõrgelt pildistatud fotodega, mis võivad olla pildistatud ka helikopterilt, lennukilt või lihtsalt kõrge objekti otsast. Kõrguse alammäära žürii fotodele ei sea. Oluline on, et pildid kuidagi kirjeldaval või kirjeldamatul moel kannaksid endas kõrgel olemise ja kõrgelt pildistatu tunnet. Auhinnaks, nagu eelmiselgi aastal, on maailma tuntuima droonitootja ehk DJI tavakasutajatele loodud droonid.

Esikoha võitja saab uue DJI Phantom 4 drooni (loe ülevaadet siit), teise koha võitja saab DJI Phantom 3 Professional drooni ning auväärse 3. koha võitjat ootab DJI Phantom 3 Standard.

Žüriisse, kes valivad välja 3 võidutööd, kuuluvad loodus- ja droonifotograaf Kaupo Kalda, loodusfotograaf Sven Začek ning aerofotograaf Andres Tarto.

Fotode esitamise periood algab 1. juulil ja kestab kuni 7. augustini. Auhinnalistele kohtadele tulnud võidutööd kuulutatakse välja 19. augustil. Auhindadega toetavad konkurssi DJI ja Photopoint.

Rohkem infot ja osa võtta saad Snäpi pildipangas. 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

uberPOP sõidujagamisteenus muutus 25% soodsamaks

Eelmine lugu

Sony tootevalikusse lisandusid soodsamad 4K nutitelerid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised