UudisedApple

Uue iPad Pro tahvelarvuti Lightning pesa on võimeline andmeid üle kandma USB 3 kiirustel

0

Apple ei ole kusagil varem andnud teada sellest, et iPad Pro tahvelarvuti Lightning ühenduspesa suudab andmeid vahetada lausa USB 3 kiirustel. Selle info saime teada tänu iFixit’i iPad Pro tahvelarvuti lahtilammutamisele, kus oli näha, et seadmes on USB 3.0 kiiruse tekitamiseks vajalik riistvara ning ka tänu Appleäi kommentaarile, kust saime kinnitust iFixit’i fotoloost selgunule. Andmetelt rääkides suudab Pro tahvelarvuti andmeid üle kanda üsnagi ulmelisel 5Gbps kiirusel, aga USB 2.0 ühendusega on võimalik andmeid üle kanda madala 480Mbps kiirusega. Tegelikult on mõistetav, miks Apple ei ole varem sõnakestki rääkinud tahvli USB 3 võimekusest, sest ilma vastavate adapteriteta ei saa maksimaalsetel kiirustel andmeid üle kanda. Igaüks võib ju minna poodi ja osta endale USB 3.0 kiiruseid toetava adapteri? Nii lihtne see pole, sest selliseid adaptereid lihtsalt ei ole praegu müügil.

Ilmselt otsustas Apple USB 3 kiiruste reklaamimise jätta sinna aega, kuni lõpuks adapterid müügile jõuavad, aga igatahes saime nüüd Apple’i väikesest “saladusest” teada.

Allikas: Ars Technica

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Samsungi otseülekannetega saab olla kohal igal pool

Eelmine lugu

Beats Music kaob novembri lõpuks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised