SamsungUudised

Samsungi otseülekannetega saab olla kohal igal pool

0

Alati ei ole võimalik veeta jõule perekeskis, külastada lapselapse kontserti või minna vaatama põnevat kossumatši. Otseülekanne on uus nutitelefoni funktsioon, mis muudab suhtlemise sõprade ja perega veelgi vahetumaks, sest olulisi hetki saab kogeda kasvõi teispool maakera.

Samsung Eesti tootekoolitaja Henry Tiituse sõnul võimaldab otseülekande edastamine ja vaatamine kasutada sotsiaalmeediat varasemalt nutikamalt. „Kõigil tuleb vahel ette olukordi, kus ajapuuduse või kauge vahemaa tõttu ei ole võimalik osaleda sõbra sünnipäeval, külastada lapselapse kontserti või jälgida kohapeal mõnda huvitavat spordisündmust. Samsung Galaxy S6 edge+ võimaldab ühe nupuvajutusega edastada üritusel toimuvat Youtube vahendusel tervele maailmale,“ tutvustas Tiitus.

Otseülekannet saab alustada igal ajal või ajastada kindlale kellaajale. „Kui tegemist on olulise üritusega, näiteks teispool maakera toimuva pulmatseremooniaga, mida soovitakse jagada kodumaale jäänud sõprade ja sugulastega, võib sotsiaalvõrgustiku kaudu anda varasemalt teada, mis kell ja milliselt lingilt ülekannet näha saab. Otseülekande tegemiseks tuleb telefoni kaameral valida otseühenduse režiim ja käivitada otseülekanne. Lisaks saab kasutaja vahetult enne ülekannet valida, kellele saata kutse vaatamiseks,“ selgitas Tiitus.

Kvaliteetset FullHD resolutsioonis videopilti on otseülekandes võimalik edastada vaid Galaxy S6edge+ nutitelefoniga, mis on varustatud  digitaalse video pildistabilisaatoriga Steady Video. Otseülekande tegemiseks peab kasutajal olema aktiivne Youtube’i konto ning telefon ühendatud mobiilse interneti või WiFi võrku. Otseülekandes jõuab pilt vaatajateni 40 sekundilise viitega. Otseülekannet saavad inimesed vaadata just neile sobivast seadmest, mis on internetiga ühendatud.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Kuula, millist muusikat eelistavad lätlased ja leedukad

Eelmine lugu

Uue iPad Pro tahvelarvuti Lightning pesa on võimeline andmeid üle kandma USB 3 kiirustel

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Samsung