UudisedGoogleÄpid

Uus Androidi Google Chrome’i uuendus tõi tagasi vanad ja head vahekaardid

0

Google uuendas koos Android 6 operatsioonisüsteemi tulekuga enda populaarset veebilehitsejat Chrome’i, kus kõige suurem uuendus oli vahekaartide eemaldamine ühe ikooni alt. Sedasi sai erinevate vahekaartide vahel liigelda vaid käimaoslevate rakenduste vaatest, kus olid kõik vahekaardid segamini käimasolevate rakendustega, mis muutis väga tüütuks veebilehtede leidmise kõigi töötavate rakenduste hulgast.

Chrome’i versioon 51 Androidile parandab selle vea. Uues versioonis on tagasi vana ikoon paremas nurgas, millele vajutades ilmuvad ekraanile kõik avatud vahekaardid, mis pole enam koos teiste rakendustega.

Selleks, et ära kaotada uudne ning tüütu Chrome’i vahekaartide süsteem, uuenda enda Androidi operatsioonisüsteemiga nutitelefonis või tahvelarvutis Chrome’i äppi, mida saad teha minnes sellele lehele.

Samuti kutsub Google kasutajaid üles teatama uutest vigadest, mis võivad rakenduses ilmneda. Nendest saab teada anda siin.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Uudse eSIM-iga Samsungi nutikell Gear S2 jõudis Eestis müügile

Eelmine lugu

Motorola uued nutitelefonid üllatavad lisamoodulitega

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised