Connect with us

Uudised

Vertu uusim luksustelefon ei ole kaugeltki soodne

Avaldatud:

Kui hiljuti avalikustatud iPhone 6S nutitelefon ei tundu piisavalt stiilne ja kapi peal vedelb 9000€, siis Veru uusim nutitelefon on enam kui luksuslik.

Eelmised Vertu nutitelefonid olid üsna halbade tehniliste näitajate ja suurte hinnanumbritega, aga uue mudeli juures on rõhku pandud rohkem telefoni sisule, aga mitte grammigi vähem väliumusele ja hinnale.

Terasest valmistatud Vertu nutitelefonil on octa-tuumadega Snapdragon 810 tippklassi protsessor, 4GB RAM mälu , a 5.2-tolline 1080p ekraan ning kogu päeva kestev 3,160mAh’line aku.

Dolby Digital Plus virtual surround sound, wireless charging, NFC and Android 5.1 Lollipop are also included, making this a pretty awesome all-round phone.

Vertu Signature Touch nutitelefoni kaamerat on samuti uuendatud- nutitelefoni kaamera on 21-megapiksline, avaga 2.2 ning otseloomilkult ei puudu võimalus salvestada üliselget 4K videot.

Üheks suurimaks Vertu uue nutitelefoni eripäraks on selle taga olevad kaks luuku, mille kaudu pääseb ligi SIM- ja MicroSD kaardipesadele. Luugi sees on lisaks selle inimese allkiri, kes on selle nutitelefoni käsitsi valmistanud algusest lõpuni.

Üheks huvitavaks faktis Vertu nutitelefonide juures on see, et iga nutitelefoni valmistamine võtab aega 18 kuud ning pärast on võimalik telefoni valmistajaga suhelda interneti teel.

9000 eurot nutitelefoni kohta on päris palju, aga see ei ole veel kõik- mõne veelgi erilisema mudeli hinnad ulatuvad kuni 15,000 euroni.

Vertu on saadaval üsna mitmetes erinevates värvitoonides ja disainides:

Vertu Signature Touch nutitelefoni eeltellimine algab peatselt Inglismaal ning septembri lõpus on võimalik eeltellida nutitelefoni ka mujal maailmas elavad inimesed.

Foto: tootja

 

 

 

 

Allikas: T3

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Eesti

Ülemiste Citys valmib 1,2 miljoni euro eest moodne IT-maja

Avaldatud:

Vana Dvigateli tehase direktoritehoone, mis renoveeritakse moodsaks IT-majaks (foto: Marek Metslaid).

 

Ülemiste City linnaku arendaja Mainor Ülemiste sõlmis täna finantseerimislepingu Nordea pangaga, mille tulemusel renoveeritakse 1,2 miljoni euro eest vana Dvigateli tehasekompleksi kuulunud telliskivihoone kaasaegseks IT-majaks.

Mainor Ülemiste juhatuse esimehe Margus Nõlvaku sõnul renoveeritakse ligi 860-ruutmeetrine hoone spetsiaalselt IT-ettevõtete jaoks. “Hoone ankurrentnikuga on juba käed löödud, ent mõned tragid valdkonnaettevõtted mahuvad uude põnevasse IT-majja kindlasti veel,” lisas Nõlvak.

“Uushoonete rajamise kõrval on meie kindel eesmärk renoveerida linnakus võimalikult palju vanu väärika arhitektuuriga hooneid, hoolimata sellest, et see läheb pahatihti oluliselt kulukamaks kui vana lammutamine ja selle asemel uue ehitamine,” selgitas Nõlvak.

Tema sõnul on renoveeritava hoone näol tegemist vana Dvigateli tehase direktorite, inseneride ja konstruktorile majaga, mille kaasajastamisel on kavas säilitada punastest tellistest ehitatud hoone industriaalne väljanägemine ning luua majja igati moodne ja inspireeriv töökeskkond.

Ülemiste City IT-maja hakkab asuma aadressil Sepise 8 – värskelt MyFitnessi spordiklubiks renoveeritud endise mehaanikamontaaži tsehhi kõrval ning Eesti suurima kontorihoone Öpiku maja teise bürootorni vastas.

Hoone renoveerimine läheb maksma 1,2 miljonit eurot, ehitust kaasrahastab Nordea pank. IT-maja valmimine on kavandatud 2018. aasta suve lõppu.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Venemaa uus seadus keelustab VPN-teenuste kasutamise

Avaldatud:

Kõik keelatud lehtede külastamised tuleb Venemaal enne novembrit ära teha, sest Venemaa president Putin allkirjastas seaduse, mis keelustab alates 1. novembrist keelatud veebilehte külastamiseks loodud tehnoloogia kasutamise, sh VPN-teenused, proksid jne. Interneti pakkujad peavad keelama kõik selliseid teenuseid ja programme pakkuvad veebilehed.

Väidetavalt allkirjastas president ka teise seaduse, mis nõuab sõnumirakenduste kasutajate identifitseerimist telefoninumbri kaudu alates saabuva aasta 1. jaanuarist. Kuigi mitmed sõnumirakendused nõuavad (ja mõnel on soovituslik) praegu telefoninumbri kinnitamist, muutub see peagi kõikidele taolistele äppidele kohustuslikuks.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Reklaam

Meie lemmikud

POPID POSTITUSED

Kirjavea teataja

Järgnev tekst saadetakse toimetusele ülevaatamiseks: