UudisedHTC

HTC Aero on väidetavalt samasugune nagu iPhone 6 ja 6S nutitelefonid

0

Tänu @evleaks eestvedaja Evan Blass’ile on nüüdsest üsna palju HTC uue nutitelefoni One A9 kohta teada. Allikate kohaselt on HTC One A9 väga kiire ntutitelefon kasutades 10-tuumalist protsessorit, aga nutitelefoni hind ja erinevad värvitoonid muudavad selle konkurentsivõimeliseks. Paljud Apple’i iPhone nutitelefonide fännid on juba enda arvamust avaldanud selle kohta, et One A9 on liiga sarnane iPhone 6(S)’iga.

Internetti lekkinud piltidelt on selgelt näha, et HTC One A9 on väga sarnane viimaste iPhone nutitelefonidega- selle disain on samasungune ja samuti on valikus täpselt samad värvitoonid- heleroosa, hall ja hõbedane.

Andmete koha pole väga palju infot, aga teada on näiteks see, et A9 protsessoriks on Snapdragon 617, RAM mälu on 2GB, 5-tolline ekraan on FullHD lahutusvõimega, sisemälu laiendamiseks on seadmel MicroSD mälukaardipesa, tagukaamera on 13-megapiksline ja esikaamera on 4-megapiksline, telefoni paksus on ligikaudu 7mm ning aku on A9-l võrdlemisi väike- selle mahutavus on 2150 mAh.

Väidetavalt tähistab nimes olev A-täht sõna Aero, mis tähendab et HTC uus nutitelefon hakkab olema üsnagi kerge, mistõttu on seda mugav endaga kaasas kanda.

Selleks, et näha pilte raalsest A9 nutitelefonist ja näha rohkem pilte, peab ootama novembrini.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Microsofti uus Lumia nutitelefon hakkab maksma sama palju kui iPhone 6S

Eelmine lugu

Vertu uusim luksustelefon ei ole kaugeltki soodne

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised