Uudised

Vertu uusim luksustelefon ei ole kaugeltki soodne

0

Kui hiljuti avalikustatud iPhone 6S nutitelefon ei tundu piisavalt stiilne ja kapi peal vedelb 9000€, siis Veru uusim nutitelefon on enam kui luksuslik.

Eelmised Vertu nutitelefonid olid üsna halbade tehniliste näitajate ja suurte hinnanumbritega, aga uue mudeli juures on rõhku pandud rohkem telefoni sisule, aga mitte grammigi vähem väliumusele ja hinnale.

Terasest valmistatud Vertu nutitelefonil on octa-tuumadega Snapdragon 810 tippklassi protsessor, 4GB RAM mälu , a 5.2-tolline 1080p ekraan ning kogu päeva kestev 3,160mAh’line aku.

Dolby Digital Plus virtual surround sound, wireless charging, NFC and Android 5.1 Lollipop are also included, making this a pretty awesome all-round phone.

Vertu Signature Touch nutitelefoni kaamerat on samuti uuendatud- nutitelefoni kaamera on 21-megapiksline, avaga 2.2 ning otseloomilkult ei puudu võimalus salvestada üliselget 4K videot.

Üheks suurimaks Vertu uue nutitelefoni eripäraks on selle taga olevad kaks luuku, mille kaudu pääseb ligi SIM- ja MicroSD kaardipesadele. Luugi sees on lisaks selle inimese allkiri, kes on selle nutitelefoni käsitsi valmistanud algusest lõpuni.

Üheks huvitavaks faktis Vertu nutitelefonide juures on see, et iga nutitelefoni valmistamine võtab aega 18 kuud ning pärast on võimalik telefoni valmistajaga suhelda interneti teel.

9000 eurot nutitelefoni kohta on päris palju, aga see ei ole veel kõik- mõne veelgi erilisema mudeli hinnad ulatuvad kuni 15,000 euroni.

Vertu on saadaval üsna mitmetes erinevates värvitoonides ja disainides:

Vertu Signature Touch nutitelefoni eeltellimine algab peatselt Inglismaal ning septembri lõpus on võimalik eeltellida nutitelefoni ka mujal maailmas elavad inimesed.

Foto: tootja

 

 

 

 

Allikas: T3

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

HTC Aero on väidetavalt samasugune nagu iPhone 6 ja 6S nutitelefonid

Eelmine lugu

Pebble kuulutas välja enda uue ümmarguse ekraaniga nutikella

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised