UudisedVideodGoogle

Video: 360-kraadine VR-ringkäik jõulumeeleolust pakatavas Valges Majas

0

Google Expeditions on koolide õppeprogramm, mille raames said mitmeid Ameerika koolid endale Google Cardboard virtuaalreaalsus-peakomplektid ning ühilduvad nutitelefonid.

Google Cardboardile on saadaval mitmeid mänge ning YouTube’ist leiab ka videoid, mis on salvestatud 360-kraadises vaates. Lisaks olemasolevale sisule otsustas Google kuu aega tagasi hakata ka ise tootma VR peakomplektide jaoks mõeldud sisu. Google’i eesmärk on luua harivaid videoid, mille sees saab ringi vaadata ning uut informatsiooni ammutada

google jump gopro cardboard VR virtuaalreaalsus videoEelmisel reedel valmistas Google 360-kraadise video Ameerika enim tuntud riigi sümbolist – Valgest Majast, mis asub Ameerika Ühendriikide pealinnas Washington DC-s.

Video filmiti Google’i Jumpkaamerahoidikuga, mille küljes oli koguni 16 GoPro HERO pisikest seikluskaamerat. Videos tutvustatakse Valge Maja põhilisi ajaloolisi ruume ning samal ajal saab kuulata nende ruumide kirjeldust.

360-kraadilise video vaatamiseks pole ilmtingimata vaja näiteks Google Cardboardpeakomplekti, sest seda saab edukalt vaadata ka tavaliselt arvutiekraanilt. Arvutis peab pildi muutmiseks seda hiirega liigutama. Parim elamus garanteeritud virtuaalreaalsus-peakomlektiga, sest nii saab olla nagu päriselt Valges Majas ning sealseid ruume uudistada koos giidiga.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Yutopia on väidetavalt maailma kiireim nutitelefon

Eelmine lugu

Facebook vahetas Flash videoid HTML5 vastu

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised