Uudised

Yutopia on väidetavalt maailma kiireim nutitelefon

0

India telefonitootja YU sõnul on firma uusim telefon Yutopia maailma kiireim nutitelefon, seda täiesti ausalt, ilma naljata. Yu Yutopia nutitelefoni operatsioonispsteemiks on Cyanogen OS, mis on Android, aga veidi kohandatud kujul.

maailma kiireim india nutitelefon yu-yutopiaTelefoni esiküljelt vaatab vastu suur 5.2-tolline QHD (2560x1440p) ekraan, millel on piksleid tolli kohta koguni 565 tükki.

Maailma kiireimaks nutitelefoniks muudavad Yutopia väidetavalt järgnevad komponendid: 64-bitine Qualcomm Snapdragon 810 kaheksatuumaline protsessor, Adreno 430 graafikakiip, 4GB LPDDR4 muutmälu, kiire sõrmejäljelugeja ning 32GB sisemälu, mida saab laiendada MicroSD mälukaardi abil kuni 128GB-ni.

Nutitelefon kaalub 159 grammi ning aku mahutab 3000 mAh. Telefonikaamera südameks on Sony IMX230 pildisensor, kahekorde LED välklamp, seade salvestab 4K videot, sel on 8MP esikaamera ja tagumisel kaameral on megapiksleid 21.

Maailma kiireima telefoni kahe SIM-kaardi pesaga mudeli eest küsib tootja kõigest 345 eurot, mis meenutab koheselt OnePlusi soodsaid, aga kvaliteetseid nutitelefone.

Telefon jõuab müügile 26. detsembril, kuid esialgu kahjuks vaid India Amazoni veebipoes.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Facebook Messengeri uuendusega muutuvad vestlused värvilisemaks

Eelmine lugu

Video: 360-kraadine VR-ringkäik jõulumeeleolust pakatavas Valges Majas

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised