SamsungTOP 5

TOP 5: Samsungi põnevaimad tooted CES 2016 tehnikamessil

0

Samsung avalikustas suurimal elektroonikamessil CES 2016 selle aasta uusimaid tehnoloogiaid, tutvustades uusi tooteid ja integreeritud asjade interneti (IoT – Internet of Things) lahendusi teleritele, kodumasinaid ning muu hulgas ka kõrgtehnoloogilist SUHD telerit, uusimaid kodukoristamislahendusi, kaht uut versiooni klassikalisele Gear S2 nutikellale ja palju muud. Selles artiklis teeme tutvus Samsungi põnevamate tehnikatoodetega CES 2016 tehnikamessil, mis täna lõppeb.

Uued SUHD telerid
2016 SUHD T(KS9500)-min

2016. aasta SUHD telerid on varustatud maailma ainsa kaadmiumivaba 10-bitise Quantum Dot ekraaniga, mis pakub kõige tõetruumat pildikvaliteeti erakordse teravuse ja kontrastiga ning elutruude värvidega, mis Samsung kunagi pakkunud on. Quantum Dot ekraan muudab valguse ilma moonutusteta pea igaks värviks nägemisskaalal ilma erksust ohverdamata, tuues tarbijani maksimaalse vaatamiskogemuse sõltumata ruumi enda valgustusest.

Kõik 2016. aasta SUHD telerid on varustatud IoT tehnoloogiaga, mis kuuluvad Samsungi SmartThings seeriasse. SUHD teleriga on võimalik ühendada ja juhtida üle 200 SmartThingsi toetava seadme – selleks, et näha, kes helistab uksekella, lukustada uksed või lülitada välja valgus – ning seda kõike telerist.

2016. aasta SUHD telerid on saadaval alates aprillist.

Samsung Galaxy TabPro S

tahvelarvuti samsung Galaxy TabPro S

Samsung tõstis CES 2016 tehnikamessil katteloori uuelt Galaxy TabPro S tahvelarvutilt, mille operatsioonisüsteemiks on Microsoft Windows 10.

TabPro S sarnaneb Microsofti enda Surface tooterivi tahvelarvutitele, sest need on enda olemuselt kõik sarnased. Nii samsungi kui ka Microsofti Surface mudelite põhikomponendiks on tahvelarvuti, mille sees kõik põhikomponendid on. Tahvelarvutit saab kasutada tavalise tahvelarvutina, aga ka koos klaviatuuriga, mis muudab selle mugavaks tööriistaks näiteks reisides.

Samsungi mudel on Microsofti Surface arvutitest tunduvalt õhem, sest puudub ventilaator seadme jahutuseks, aga Samsungi tahvlil on vähem laiendusvõimalusi. TabPro S’il on vaid üks USB C-tüüpi pesa, aga õnneks pakub Samsung lisatarvikuna ka pisikest “karbikest”, mis lisab arvutile HDMI pesa ja mõned tavalised USB pesad. Väga suureks miinuseks ei saa lugeda ainult ühte USB pesa, sest tahvelarvuti ise on kordades õhem, kui konkurendid.

Samsungi uue tahvelarvuti ees vaatab vastu suur 12-tolline Super AMOLED ekraan, mille resolutsioon on 2160 x 1440p. Akukestvust lubab tootja kuni 9,5 tundi.

TabPro S tahvelarvuti sisemuses peitub Intel Core M protsessor, 4GB muutmälu ja 128 GB sisemälu.

Samsung Gakaxy TabPro S tahvelarvutimudelid jõuavad müügile veebruaris.

Samsung Welt nuti-püksirihm

Samsung-Welt

Kõik asjad muutuvad järjest nutikamas. Kümkapp tellib juba ise toitu, droon lennutab kasutaja ise koju, patareisid saab arvutis laadida, ekraanid on muutunud kokkurullitavaks jne. Kes kannab veel 2016. aastal nutivõru?

Kõik nutivõrud ja muud tervist jälgivad tooted on moest juba väljas, sest Samsung tõi CES tehnikamessil lagedale nutika püksirihma Welt, mis kahjuks ise ei tõmba ennast vöö peale kinni, aga selle eest suudab püksirihm lugeda samme, istutud minuteid ning ka anda teada ülesöömisest, kui kasutaja on rihma rohkem lahti teinud vöö peal.

Samsung Welt on kahjuks alles arendusjärgus olev toode ning seda osta veel ei saa. Samsungi insenerid kaaluvad selle muutmist tavatooteteks, mitte beetaversiooniks, nagu see praegu on, kuigi seda on paljudele inimestele tutvustatud.

Uuendatud välimusega Gear S2 nutikellad

Samsung gear s2 nutikell eriversioon
Samsung avalikustas kaks uut elegantset klassikalise Gear S2 nutikella versiooni versiooni – üks 18K roosa kulla ja teine metalliga, mis pakub kasutajatele mitmeid võimalusi oma stiili väljendamiseks ja sobitamiseks, paistes samal ajal silma oma ümmarguse disaini ja senisest parema funktsionaalsuse poolest.

Gear S2 toetab samuti turvalisi mobiilimakseid Samsung Pay kaudu, mis on saadaval Ameerika Ühendriikides 2016. aastal; samuti laiendatakse ühilduvust iOS-i põhistele seadmetele, mis võimaldab ligipääsu veel suuremale hulgale mobiilikasutajatele.

Samsung Pay Eestisse niipea ei jõua, aga Gear S2 nutikella uue välimusega mudeleid võib oodata lähikuudel.

Samsungi POWERbot robottolmuimeja

VR20J9250UK_001_Front_Black-min
70 korda suurema imamisvõimsusega kui juhtiva robottolmuimeja brändi tooted, on Samsungi POWERbot Turbo robottolmuimeja töökindel kodune koristuskaaslane. Wi-Fi ühilduvusega tolmuimejat saab kaugteel juhtida ka läbi oma nutitelefoni kasutades Smart Control rakendust.

“Select & Go” valik loob nutitelefoni rakendusse virtuaalkaardi tervest kodust, igale ruumile on võimalik nimi anda. Seejärel võimaldab rakendus valida kindlad alad või toad, mis puhastamist vajavad. Lihtsalt vali tuba ning tolmuimeja liigub sinna.

Nii praegusel kui ka uuel  robottolmuimejal on Visionary Mapping Plus süsteem koos digitaalse kaamera ja kõrgjõudlusega anduritega, mis tuvastavad selle ümbruse ning leiavad optimaalse koristusraja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Aceri uus sülearvuti on põrutuskindel ja ülisoodne

Eelmine lugu

BMW uus mootorrattakiiver muudab tavalise mootorratturi nuti-mootorratturiks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Samsung