TOP 5LG

TOP 5: Soovituslikud lisatarvikud LG G4 nutitelefonile

0

Nagu nimi viitab on nutifonid päris nutikad. Kuid, et kogu nutifoni kasutamise kogemust veelgi meeldivamaks teha eksisteerib hulganisti lisaseadmeid, mis teevad nende kasutamise märksa paremaks. Otsisime välja viis vinget LG G4 nutifoni lisatarvikut.

LG Tone Infinim

LG Infinim

LG G4 nutitelefonil on küll okei helikvaliteediga kõlarid olemas, aga tihti tuleb ette olukordi, kus oleks vaja muusikat kuulata telefonist nii, et läheduses olevad inimesed ei kuuleks telefonist tulevat heli. Selleks sobivad ka paarieurosed kõrvaklapid, aga LG otsustas koostöös audiofirma Harman Kardoniga valmistada väga hea ehituskvaliteediga juhtmevabad kõrvaklapid, mis algselt on küll lihtsalt nagu metallist “U”-täht kasutaja kaela ümber, aga võru seest tulevad välja reguleeritava juhtmepikkusega nööpkuularid. Võru peal on nupp muusika esitamiseks ja seiskamiseks ja samuti nupp kõnede vastuvõtmiseks.

LG Watch Urbane

LG Watch Urbane

Iga suuremapoolse nutitelefoniomaniku peaks tegema õnnelikuks nutikell, millelt näeb sotsiaalmeedia teavitusi ning muud informatsiooni. LG Watch Urbane on üks vähestest nutikelladest, millega saab ka telefonikõnesid teha.

Lisaaku

lg-g4-aku

Minu kogemuste põhjal ei kestnud LG G4 nutitelefoni aku isegi ühte päeva vastu. Selle saab LG-le andeks anda, sest telefonil on vahetatav aku. Kui telefon saab näiteks pärastlõunal tühjaks ja käeulatuses pole tavalisi seinakontakte, siis saab telefoni panna uue ja täislaetud aku ning niimoodi pole probleemiks telefoni kasutada terve päeva ilma elektri olemasoluta.

LG G4 Quick Circle kaaned

cfv-100-ageusv-2

Telefonikaantes pole midagi erilist? Quick Circle’i kaaned on väga erilised, sest LG G4-l ei ole kohe ostes riistvara, et telefon toetaks juhtmevabat laadimist, aga nende kaantega toetab LG G4 ka juhtmevabat laadimist, mis on väga mugav – enam ei ole vaja kaablit kusagilt otsida ja kontrollida, kas see on õiget pidi käes. Lisaks juhtmevabale laadimisele, kaitsevad kaaned telefoni vigastuste eest ning tänu kaante esiküljel olevale avarusele, saab kontrollida teavitusi ja kellaaega ilma kaasi avamata.

MicroSD mälukaart

sdsdquan-128g-g4a

LG G4 nutitelefonil on sisemälu 32GB. Nõudlikumal kasutajal jääb sisemälust kindlasti väheks ning siinkohal tuleb appi mälukaart. LG G4 on üks vähestest nutitelefonidest, millel tänapäeval on olemas mälukaardipesa, kuhu sobivad kuni 128GB suurusega MicroSD mälukaardid. Mahutavus sõltub suuresti kasutajast – mõnele kasutajale on paras ka 4GB mälukaart, aga mõnele nõudlikumale kasutajale sobib vaid 128GB mälukaart, kuhu mahub hunnikute kaupa filme ja muud multimeediat.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Millistest tehnikakauplustest 1. jaanuaril tehnikavidinaid soetada saab?

Eelmine lugu

TOP 5: Nipid WiFi võrgu kiiruse ja leviala parandamiseks

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in TOP 5