UudisedSamsung

Ameerika mobiilioperaator hakkab eksklusiivselt müüma suure akuga vastupidavat Galaxy S7 Active nutitelefoni

0

Nüüd, kolm kuud peale Samsungi tänavuse lipulaev-nutitelefoni väljatulekut teatas Ameerika Ühendriikide suur mobiilioperaator AT&T, et nende kaudu saab peagi osta vingemat rugged-tüüpi (loe: vastupidavat) versiooni, mille nimi on Galaxy S7 Active.

Telefonil on purunemiskindel ekraan, põrutuskindel korpus ning koguni 4000 milliampertundi mahutav aku, mis võimaldab ilma probleemideta ühe või rohkem päeva näiteks matkata kaugel elektrist, sõltuvalt kasutusest muidugi. Tavamudeli aku mahutab 300 mAh-d. Veekindel on Active ka, nagu tavamudel S7 juba on.

samsung s7 activeTehnilised näitajad on samad, mis tavamudel S7-l. Samamoodi on ka Active’il QHD ekraan, kõige-kõigem Snapdragoni 820 protsessor, 4 GB muutmälu, 32 GB sisemälu ning 12 megapiksliga kaamera. Esikaamera on 5-megapiksliline. Sõrmejäljelugeja on ka, see on esmakordselt Active mudelil.

S7 Active nutifon jõuab kahjuks ainult AT&T kaudu müügile Ameerikas. Hind on sama, mis S7 edge’il ehk umbes 800 eurot. Telefon hakkab saadaval olema hallis ning kuldses värvitoonis ja rohelises kamuflaažis

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Starman plaanib esimesed kliendid 10Gbps võimekusega fiiberoptilisse internetivõrku ühendada aasta lõpuks

Eelmine lugu

Kuldne on popp: Baltikumis ostetakse kõige rohkem kuldseid Samsungi telefone

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised