UudisedSamsung

Kuldne on popp: Baltikumis ostetakse kõige rohkem kuldseid Samsungi telefone

0
Foto: Samsung

Samsungi andmetel on Baltimaades kõige populaarsem mobiiltelefonide värv kuldne – ligi 50% uutest nutitelefonidest ostetakse just selles värvitoonis. Tarbijate eelistuste tõttu täiendas Samsung hiljuti ka Galaxy S7 ja S7 edge värvivalikut roosakas kuldse tooniga, mis on nüüdsest saadaval ka Eestis.

Samsungi andmetel on kuldses värvitoonis telefonid osutunud oodatumast populaarsemateks ning kuldses variatsioonis mobiiltelefone eelistavad eelkõige naised, samuti on need ihaldatud nooremate seas.

“Kuulame aktiivselt tarbijate soove, millele püüame võimalusel vastu tulla. Nii näiteks on Samsungi uued telefonid taas veekindlad ning varustatud SD kaardi pesaga. Jälgides tarbijate eelistusi kuldsete toonide osas, otsustasime täiustada Galaxy S7 seadmete valikut uue variatsiooniga – roosakas kuldse tooniga,” rääkis Samsung Eesti juht Toomas Tiits.

Roosa Galaxy S7 nutitelefon

Roosa Galaxy S7 nutitelefon

“Roosakas kuldsete telefonide näol on tegemist ennast juba edukalt tõestanud Galaxy S7 ja S7 edge mudelitega, mille disainimisel on lähtutud eelkõige trenditeadliku tarbija soovidest. Telefoni disainis kasutatud värvid helgivad justkui klaaspinna all valgustatuna, jättes seadme üldmulje samas peeneks ja väljapeetuks,“ lisas ta. “Samas tuleb rõhutada, et telefonide välimusele rõhku pannes pole Samsung teinud ühtki järeleandmist seadme kvaliteedi ja funktsionaalsuse osas,” kinnitas Tiits.

Roosakas kuldse telefoni lisandumisel tootevalikusse on Samsungi nutitelefonide värvivalik kasvanud viie toonini. Lisaks roosale toonile on Galaxy S7 ja S7 edge saadaval mustas, kuldses, valges ja hõbedases toonis.

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Ameerika mobiilioperaator hakkab eksklusiivselt müüma suure akuga vastupidavat Galaxy S7 Active nutitelefoni

Eelmine lugu

Uuring: 98% Apple’i nutitelefonide omanikest on kasutanud virtuaalassistent Sirit, aga neist 3% julgeb seda teha avalikus kohas

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised