Uudised

Asus esitles kõrgtehnoloogilist koduabilist Zenbo

0

Taiwani tehnoloogiatootja Asus tõi tänavusel Computexi tehnikamessil lagedale lisaks teistele uutele toodetele midagi, mis on tunduvalt rohkem kõneainet tekitanud, kui kasvõi ettevõtte uus ZenBook sülearvuti.

Tahalise nutitelefoni ehk 500 euro eest saab interaktiivse puuteekraaniga roboti, kes näitab ekraanil erinevaid näoilmeid ning abistab rõõmuga.

Zenbo põhiomaduste hulka kuuluvad meeldetuletused erinevate sündmuste või ravimite võtmise kohta, hädaabisse helistamine, kui on juhtunud õnnetus, kodus olevate seadmete juhtimine ning lastele lugude rääkimine.

Kui tegu on ühilduva termostaadi, teleri, kõlarite või muu uuema kodutehnikaga, suudab Zenbo lülitada käsu peale välja erinevaid seadmeid või vahetada telekanalit, muuta helitugevust, toa temperatuuri jpm.

Hetkel on tegu veel arendusjärgus oleva tootega, aga kes teab, võib-olla on mõne aasta pärast kõigil Zenbo-d kodus, kuna need ei maksa ülemäära palju.

ASUS Zenbo_1

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Solarin on kõige turvalisem nutitelefon, mis iial loodud

Eelmine lugu

Sony 2017. aasta World Photography Awards fotokonkurss ootab ka eestlaste fotosid

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised