Connect with us

Uudised

Digital Storm pani Nvidia uue graafikakaardi monitori taha, tulemuseks on ülivõimas kaks-ühes mänguriarvuti

Avaldatud:

Selle suve kuumim graafikakaart on Nvidia uus GeForce GTX 1080, millel on hämmsatavad 8 GB GDDR5X videomälu, 10 Gbps mälukiirus ja uus Pascali arhitektuur. See on tõeline arvutimänguri unistus.

Mida teha aga siis, kui on plaanis käia aktiivselt võrgupidudel, aga ei taha üldse kaasa võtta suurt arvutikasti ja eraldi monitori?

Spetsiaalselt väga võimsate arvutite loomisele keskendunud ettevõte Digital Storm leidis sellele probleemile lahenduse. Digital Storm võttis ühe võimsa WQHD resolutsiooniga 34-tollise nõgusa monitori ning kinnitas monitori taha Nvidia uue kõige vingema graafikakaardi ja lisas sinna kõik muu vajaliku, et oleks toimiv Windowsi operatsioonisüsteemiga arvuti.

Nüüd on vaid üks monitor, kaablid ja paar lisatarvikut, mis tuleb võrgupeole kaasa võtta. Digital Stormi uue kaks-ühes mänguriarvuti nimeks on Aura Ultimate ja hind on pisut üle 3000 dollari.

Digital Storm on sarnaseid kaks-ühes lahendusi ka varasemalt teinud GTX 980 Ti, GTX 970 ning GTX 960 graafikakaartidega, kuid varem pole olnud arvutis Intel Core i7-6700K protsessorit, mis võimaldab taktsagedust tõsta, muutes arvuti kiiremaks.

aura mänguri kaks-ühes arvuti

Lisaks on arvutil 16GB DDR4 muutmälu, mis töötab sagedusel 2666MHz. Operatsioonisüsteemiks on Microsoft Windows 10 Home. Protsessorit hoiab ülekuumenemast Digital Storm Vortex vesijahutuskomplekt, andmeid saab salvestada 500GB suurusele SSD mäluseadmele ning arhiivideks on ka 1TB mahutavusega tavapärane kõvaketas. Emaplaadiks on Inteli kiibistikuga Z170 GIGABYTE’i Z170N-Gaming 5 plaat.

Kui sellest jääb väheks või pole kahte mäluseadet vaja, siis on võimalik Digital Stormi veebilehel ise kokku panna sobiva arvuti konfiguratsioon.

Lisaks Aura põnevale välimusele, on see ka äärmiselt praktiline, kuna arvuti vajab töötamiseks vaid ühte (toite)kaablit ja see võtab väga vähe ruumi, võrreldes tavalise lauaarvuti ja monitori komplektiga.

Eeldatavalt saab Aura uue arvuti kätte juuni lõpus, kui see lähiajal tellida. Paraku Eestisse tellides lisandub postikulu 682 dollarit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Sisuturundus

CEBIT tuleb taas, nüüd uues kuues

Avaldatud:

CEBIT 2018

Mis tuleb eestlasele esimesena meelde, kui mõelda Saksamaa peale? Autod, õlu, vorst? Midagi olulist on veel – suur infotehnoloogia mess CEBIT, mis toimub vahemikus 11-16 juuni. See on läbinud mahuka uuenduskuuri, muutunud on nii sihtgrupp, sisu kui värv.

Neile, kes on tehnoloogiaalaseid uudiseid jälginud, on ilmselt meelde jäänud sellised messid nagu CES või MWC, kuid nende kõrval ei maksa unustada ka suurema külastajatearvuga CEBIT-it. Seda külastas möödunud aastal ligi 200 000 inimest.

CEBIT 2018 katab äri, valitsuse ja ühiskonna digitaliseerimist iga võimaliku nurga alt. Messilt võib leida nii väljapanekuid, konverentse kui ka võrgustike loomist.

Alates eelolevast korrast on messil neli suunda:

  • d!conomy – seitsmes hallis saab tutvuda digitaalse transformatsiooni ning selle trendidega, koguda inspiratsiooni ning äri teha;
  • d!tec – tuleviku tehnoloogiad, alustades immersiivsete tehnoloogiatega, blokiahelaga, tehisintellektiga ja lõpetades liitreaalsusega;
  • d!talk – konverentsid ja töötoad tunnustatumate digitaalajastu liidritega;
  • d!campus – esitlused, elav muusika, tänavatoit – see on uutmoodi suhtlus teiste asjatundjatega.

Soodushinnaga messipileti saab vormistada siin. Sooduskood: PH3S2cNv8r.

Messipileteid saab soetada ka Saksa-Balti Kaubanduskojast:
Tel: +372 6276 944
E-mail: [email protected]

NB! Pileti hind tõuseb alates 28. maist.

Rohkem infot CEBIT-i kohta leiab veebilehelt www.cebit.de

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Uudised

Täna 13 aastat tagasi laeti üles esimene YouTube’i video

Avaldatud:

23. aprillil 2005 laadis YouTube’i kaasasutaja Jawed Karim oma äsja loodud videokeskkonda üles selle kõige esimese video – 18-sekundilise San Diego loomaaias filmitud klipi.

Kuigi video ise on hästi lihtne, näidates taustaks elevante, siis sellel oli suur mõju loodud veebiplatvormi edasisele arengule.

„Pärast kõige esimest klippi hakkas YouTube’i populaarsus hüppeliselt kasvama ning on praeguseks jõudnud nii kaugele, et selles keskkonnas vaadatakse iga päev umbes viis miljardit videot,“ ütles Tele2 Eesti klienditeenindusdirektor Sirli Seliov.

Seliov toob välja mõned põnevamad faktid YouTube’i kohta:

YouTube’i keskkonnas vaadatakse ligi 1 miljard tundi sisu iga päev.

  • Kõige enam vaadatud video on Luis Fonsi ja Daddy Yankee lugu Decpacito, mida on tänaseks vaadatud kokku üle viie miljardi, täpsemalt 5 068 980 605 korda.
  • PSY – Gangnam Style oli põhjus, miks YouTube’il tuli ümber teha vaatamiste numbri loendamine. Enne seda oli võimalik vaatajanumbreid koguda ühele videole kuni 2 147 483 647 ehk üle 2,4 miljardi, kuid Gangnam Style oli sedavõrd populaarne, et purustas esialgse vaatamiste piirangu ning tänaseks on antud videot vaadatud juba 3,1 miljardit korda.
  • Korraga veedetakse YouTube’is keskmiselt 40 minutit.
  • 62 protsenti videokeskkonna kasutajatest on mehed ning nende lemmikvideoteks on jalgpall ja strateegiamängud.
  • YouTube’il on üle 30 miljoni aktiivset kasutajat iga päev; ühes kuus külastab lehte umbes 1,53 miljardit kasutajat.

Kõige esimene YouTube’i video on nähtav siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: