UudisedEestiElisaTeliaSamsung

Elisa ja Telia hakkasid alates tänasest Samsung Galaxy Note7 telefoni eelmüügi raames pakkuma

0
Foto: Samsung

Täna, 16. augustil algab Telia ja Elisa e-poodies Samsungi uue nutitelefoni Galaxy Note7 eelmüük. Kõik need, kes tellivad seadme eelmüügist, saavad tasuta kaasa Samsungi virtuaalreaalsusprillide Gear VR2 komplekti.

Võrreldes oma eelkäijaga on Samsung Galaxy Note7 läbi teinud terve rea põnevaid muutusi. Kui alustada disainist, siis on Note7 esimene mõlemalt poolt kumera ekraaniga Note-mudel, järgides populaarset Galaxy S6 ja S7 seeriat.

Note7 on varustatud 5,7-tollise ekraaniga, mis tagab talle 1440 x 2560 ppi resolutsiooni. Sarnaselt teiste Galaxy S7 seeria seadmetega on ka Note7 tolmu- ja veekindel. Uustulnukal on 64 GB sisemälu, mida on võimalus microSD mälukaardi abil kasvatada kuni 256 GB-ni.

Erinevalt oma eelkäiast on Note7 puhul kasutusele võetud USB Type-C ühenduspesa. See muudab seadme laadimise ja kaabli kasutamise veelgi lihtsamaks, kuna ei pea mõtlema sellele, mis pidi kaablit seadmesse torgata – see töötab mõlemat pidi.

Üks olulisemaid muutusi Note7 puhul on seotud turvalisusega. Nimelt on Samsung seadmes kasutusele võtnud silmaiirise skänneri, mis on väga turvaline viis nii kasutaja tuvastamiseks kui ka andmete turvalisuse tagamiseks.

Note7 komplekti kuulub ka S Pen, mis tagab nuhvli veelgi mugavama kasutamise – peab vaid haarama oma S Peni ja liigutama seda ekraani kohal Air Command käskluse andmiseks: see avab hetkega kiirmenüü GIF-failide loomiseks ja piltidel olevate sõnade tõlkimiseks. S Pen võimaldab teha kiireid märkmeid ilma ekraani avamata ning seda isegi vihmaga, sest ka S Pen on nüüd veekindel. Küljenupule vajutamisega muutub see aga kustutajaks.

Samsung Galaxy Note7 eelmüük toimub Telia ja Elisa e-poodides 16.-30. augustini ning seadme hind on 869 eurot. Kõigile seadme eelmüügist soetanuile annab Samsung tasuta kaasa virtuaalreaalsusprillide Gear VR2 komplekti väärtusega 99 eurot. Kohaletoimetamine algab 31. augustil.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

GALERII: Tele2 saavutas Eestis mobiilses internetis rekordilise kiiruse 4,5 gigabitti sekundis

Eelmine lugu

Nüüdsest saavad ka Elisa kliendid Google Play rakendustepoe ostude eest tasuda mobiiliarvega

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised