Connect with us

Apple

Elisal täitus Apple’iga esimene koostööaasta

Avaldatud:

Maikuus täitus Elisal aasta ajast, mil ettevõte sai ametlikuks Apple esindajaks Eestis. Elisa suhtekorralduse juht Marika Raiski vestles Elisa tooteturunduse juhi Mailiis Ploomanniga, et aru saada, milline on esimene koostöö aasta olnud ning kuidas on Elisa kliendid Apple’i nutiseadmed vastu võtnud.

“Koostöö Apple’i kui partneriga on olnud vägagi edukas. Tunnistada tuleb siiski, et võrreldes teiste seadmetootjatega on Apple väga erineva organisatsioonikultuuriga,” lausus Elisa tooteturunduse juht Mailiis Ploomann.

“Näiteks on protsesside lõplik paika loksumine võtnud päris kaua aega. Tänaseks on möödas aasta ning alles nüüd julgen öelda, et teame, millal, kuidas ja kellega on vaja koostöö sujumiseks suhelda. Kindlasti on see olnud õpetlik ja väärtuslik kogemus. Apple’i nutitelefonide müük sõltub suuresti erinevate mudelite saadavusest, siis need osakaalud kuude lõikes veidi kõiguvad. Keskmiselt jääb osakaal müügist 11–12 % kanti. Kuna tegemist on hinnalt kallite seadmetega, siis käibest on see osakaal kaks korda suurem,” lisas ta.

“Eesti ei ole küll Apple’i-meelne maa, aga ka siin on sellel brändil oma tugev ja lojaalne austajaskond.”

“Apple’i seadmeid armastavad kliendid, kes väärtustavad puhast ning läbimõeldud disaini, laitmatut koostekvaliteeti ning ülimalt intuitiivset kasutajakogemust. Veidi lihtsustatult saab öelda, et need on seadmed, mida saab kasutada midagi mõtlemata – kõik lihtsalt toimib!”

“Vastus küsimusele, miks tahab klient iPhone’i, on kompromissitu kvaliteet ning kliendi hingeelu mõistmine. Maailmas on palju inimesi, kes ei armasta tehnoloogiat tehnoloogia pärast, vaid tahavad, et see nende elu lihtsamaks teeks ning soovivad, et telefon toimiks ilma probleemideta kogu kasutusaja jooksul.”

Kõige rohkem on laineid löönud iPhone 6

“Viimase aasta jooksul on kõige populaarsem mudel olnud iPhone 6. Veidi üldistades saab öelda, et pea pooled meie poolt müüdud iPhone’id on just 6-d olnud. Seda telefoni osteti väga palju siis, kui see oli veel värske mudel ning tema populaarsus jätkus ka siis, kui pärast 6S’i lansseerimist hind taskukohasemaks muutus,” lausus Ploomann.

“Ilmselt on peamiseks põhjuseks ühelt poolt saadavus, sest iPhone`i uuematel mudelitel on nõudlus alati suurem kui pakkumine. iPhone 6S saab oma müüginumbreid lähima poolaasta jooksul kindlasti veel parandada, sest ka see oli oodatud mudel ning kasutajad on selle soojalt vastu võtnud,” ütles jutu lõpetuseks Elisa tooteturunduse juht.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Reklaam
Kliki siia kommenteerimiseks

Apple

Apple vahetab välja valitud 13″ MacBook Pro mudelite akud

Avaldatud:

Apple andis teada, et 2016. aasta oktoobrist 2017. aasta oktoobrini toodetud ilma Touch Bar-ita MacBook Pro 13″ mudelite seas on vigase komponendiga arvuteid, mille akud võivad paisuda.

Tootja sõnul ei ole tegu ohtliku veaga, kuid sellegipoolest vahetab Apple probleemsete mudelite akud tasuta välja.

Vigase arvuti tuvastamiseks tuleks Apple’i veebilehel seerianumber sisestada ning positiivse vastuse korral arvuti viia Apple’i garantiipartneri juurde, kes aku välja vahetab.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

iPhone’ile lisandus “jätka arvutis” funktsioon

Avaldatud:

Mõne päeva eest lisandus Androidi operatsioonisüsteemiga telefonide veebibrauseritesse lehekülje jagamisvalikute alla nupp “jätka tööd arvutis”, mis avab sama veebilehe arvutis, nii et saab sama tegevusega jätkata suuremal ekraanil. Nüüd jõudis uus funktsioon ka iPhone’i kasutajateni. Veebilehe avamiseks arvutis tuleb vaid veebilehitsejas vajuta nupule “Jaga”, valida sealt “SendToPC” ja veebileht lähebki arvuti poole teele.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

Apple

Apple kaalub MagSafe-USB adapteri valmistamist

Avaldatud:

Erinevad üleminekud/adapterid on uute MacBook Pro ja MacBooki kasutajate kurb reaalsus. Kuna kõikide pesade (välja arvatud USB-C ja kõrvaklapipesa) eemaldamine viis endaga kaasa ka mugava MagSafe pesa ja laadija, mis ühenduvad magneetilist – seetõttu on kaablit väga mugav arvutiga ühendada ja pärast lahti saada ilma arvutit kahjustamata. Apple tundub töötavat uue väikse adapteri kallal, mille saab pista arvuti USB-C pessa ning selle külge saab kinnitada tavalise MagSafe laadimiskaabli.

Tegu on hetkel vaid Apple’i uue patendiga, kuigi tundub võimalik, et selline adapter tehakse valmis ka päriselt, arvestades kasutajate pahameelt MagSafe’i puudumise osas. Kui Apple ka sellist adapterit müügile ei too, siis muretseda pole vaja, kuna mitmed teised lisatarvikutele spetsialiseerunud tootjad on juba müügile toonud samasugused adapterid.

Selline näeks lahendus välja.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Jätka lugemist

POPID POSTITUSED

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: