UudisedFacebook

Facebook hakkab videopiraatlust piirama uue tööriista abil

0

Facebook avalikustas uued turvameetmed piiramaks videopiraatlust.

Facebook’i sõnul teavitab uus tarkvara koheselt valitud sisuloojaid, kelle videomaterjali on ilma loata Facebook’is kasutatud.

Ettevõte kommenteerib uut videopiraatluse tööriista järgnevalt: “Meie uus tööriist analüüsib kõiki üleslaetud videoid kiiresti ning täpselt ja ilma kasutusloata video kohta saadetakse autorile teade. Autor saab esitada taotluse video eemaldamiseks, kui tal on soovi”.

Uus tööriist on hetkel saadaval vaid vähestele Facebook’i parteritele kuni ettevõte arendab edasi videopiraatluse vastast tööriista.

YouTube’i ContentID-ga Facebook’i uus tööriist ei sarnane, sest ContentID teavitab autoriõiguste rikkumisest koheselt selle video üleslaadijat ning parimal juhul saab originaalse video autor teie videot montiseerida või halvimal juhul peate te video kustuma, et vältida konto sulgemist. Facebook’is aga teavitatakse kõigepealt sisu loojat, kes otsustab mida edasi teha.

 

 

Allikas: BBC

 

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Valus vaadata? Fotograaf näitab kuidas puhastada ülikallist kaameravarustust

Eelmine lugu

14 parimat tagasi- kooli tehnikavidinat

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised