UudisedFacebookÄpid

Facebook Messengeri uuendusega muutuvad vestlused värvilisemaks

0

Kõigile peaks praeguseks tuttav olema Facebook Messenger suhtlusäpp, kus on alati olnud kasutusel värvitoonid nagu helesinine, valge ja hall.

Jõulude lähenedes otsustas Facebook paisata välja Messengeri uuenduse, mille paigaldamisel on kasutajatel võimalik muuta “sõnumimullide” värvust. Valikus pole väga palju erinevaid värve, kuid 16 valikus oleva värvi seas on olemas põhilised värvitoonid. Facebook leiab, et värviliste mullide teeb sõnumivahetuse erilisemateks ning personaalsemaks.newsroom-2-customization

Peale lisandunud värvivõimalusele, saab nüüdsest Messengeri rakenduses ka lisada sõbrale hüüdnime, mida kuvatakse Messengeris ja Facebookis tavaveebi sõnumites sõbra nimena ja eelviimaseks uuenduseks on emotikonide muutmine.

Emotikonide muutmine tähedab seda, et kasutaja saab valida tavalise “sõrm püsti” emotikoni asemel kiirelt 27 erineva emotikoni vahel.

Viimaseks  Messengeri uuenduse osaks on Photo Magic, mis nagu nimigi ütleb, teeb fotodega “maagiat”. Selle tööriista abil on võimalik saata soovitud fotod kõigile sõpradele, kellele on eelnevalt lubatud fotosid saata.

Uuenda Androdi Messengeri äppi siit ja Messengeri äppi iOS’ile siit.

Kui leidsid kirjavea, palun anna meile sellest teada, märgistades kirjavea ja vajutades samal ajal alla klahvid Ctrl ja Enter.

Sony töötab uue mahukama ning väiksema telefoniaku kallal

Eelmine lugu

Yutopia on väidetavalt maailma kiireim nutitelefon

Järgmine lugu

Sulle võib ka meeldida:

More in Uudised